Aikimode 2021 Fiyat Listesi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
 • ***Eğer cep telefonunuzdan bu sayfaya bakıyorsanız telefonunuzu yan çevirirseniz daha verimli olacaktır.

Aikimode Aiki Akademi 2021 Fiyat Listesi

Aikido, İaido, Jodo ve Savunma (Self-Defence) antrenmanlarına katılım için fiyat listesini aşağıda belirttik. Fiyat listesi Aikimode Aiki Akademi Ataşehir, 4.Levent(Sapphire) ve Bahçelievler şubeleri için geçerlidir. Eğitimlerimizi ”Grup dersleri” ve ”Özel Dersler” olmak üzere iki üst ana başlıkta topladık. Şeffaflık ilkemiz gereği tüm detayları en ince ayrıntılarına kadar açıklamaya gayret gösterdik. Okumak belki sizi yorabilir ama sormak istediğiniz tüm soruların cevaplarını burada bulacaksınız. Tek yapmanız gereken okumak. İşimizi ne kadar kaliteli ve titiz yaptığımızı buradan anlayabilirsiniz. Programları incelediğinizde eğitim almak isteyen her yaş grubuna uygun bir seçenek olduğunu farkedeceksiniz.

Grup Dersleri

Özel Dersler

 

Grup Dersleri

Çocuk (3-4, 4-7, 7-12) Aikido eğitimleri

 • Haftada 1 Antrenman
 • Haftada 2 Antrenman
 • Burslu

üç ayrı kategoridedir.

Genç ve Yetişkin (12+, 18+, 35+, 50+)

 • Haftada 1 Antrenman
 • Haftada 2+ Antrenman
 • Burslu
 • İndirimli

dört ayrı kategoridedir.

 

Aikimode Aiki Akademi şubelerinde 3 yaşından 60 yaşına kadar birçok birey eğitim aldığı için fiyat listelerimizi detaylı hazırladık.

Aikimode’de eğitime katılmak isteyen her birey (çocuk, genç ve yetişkin) için bir ön değerlendirme çalışması yapılmaktadır. Spor kıyafetleri ile gelinecek ön değerlendirme çalışmasında katılımcının aikido yapabilmesine engel teşkil edecek durumun olup olmadığı eğitmenlerimiz tarafından kontrol edilir. Açıkçası sizlere gerçek anlamda faydalı olabilmek adına bu ön değerlendirme çalışmasını yapıyoruz. Sağlıklı, disiplinli ve ciddi bakış açısına sahip bireyleri aramızda görmek istiyoruz. Sonuç olarak sizler ön değerlendirme çalışması sonrası beğendiğinizi beyan edip (çocuk katılımcılar için çocuğun istekli olması ve velisinin beğenmesi) bizlerinde katılımcıyı uygun görmesi durumunda aşağıdaki programlardan bir tanesini seçerek eğitime başlayabilirsiniz. Yoğun ve kapsamlı bir programımız olması dolayısı ile ön değerlendirme dersi için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Merkezlerimize yoğunluk ve güvenlik dolayısı ile üyeleri ve yakınları (veli, akraba vs.) dışında  kimseyi kabul edemiyoruz. Bu nedenle sizlerle ilgilenebilmemiz için ön değerlendirme dersine rezervasyon yapmanız gereklidir. Ön değerlendirme dersinin ücreti 80 TL + KDV dir. Ön Değerlendirme tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde karşılıklı onay durumunda alınan ”değerlendirme ücreti” seçilen paket ücretinden düşülmektedir. Aikimode’de herkese uygun bir program mevcuttur. Yeterki tüm samimiyetinizle başlamak isteyin. Tüm fiyat listesini inceledikten sonra ön değerlendirme dersine katılmak isterseniz (kendiniz veya çocuğunuz için) iletişim kısmındaki telefonlardan rezervasyon için bizi arayabilirsiniz.

 • 18 Yaş altı aikidoya katılmak isteyenlerin rezervasyon için velilerinin araması istenmektedir. Velilerin ”Aikido’ya Başlama Kılavuzu”nu detaylı incelemeleri önemle hatırlatılır.
 • 18-24 Yaş aralığında aikidoya katılmak isteyen Üniversite lisans öğrencilerinin rezervasyon için aramadan önce velilerine danışmaları tavsiye olunur.
 • 3-12 Yaş çocuğunu aikidoya başlatmak isteyen velilerin rezervasyon için aramadan önce eşlerine danışmalarını bir küçük tavsiye olarak sizlere iletiyoruz. (Bu durum ile nadir de olsa karşılaşabilmekteyiz. Bir veli çocuğunu aikidoya başlatmak isterken diğer eşin durumdan haberdar olmaması belirsizlik oluşturabilmektedir.)

Aikimode’de çocuk grup dersi üyelikleri 6 aylık olarak yapılmaktadır. (istisnai olarak sadece 3-4 yaş grubunda 3 aylık üyelik mevcuttur). Genç ve Yetişkin grup dersi üyelikleri 6 aylık ve 12 aylık olarak yapılmaktadır. Sadece farklı ülkelerden geçici süreliğine istanbula gelen(1 veya 2 ay için) ve Aikido antrenmanına katılmak isteyen daha önceden aikido eğitimi almış kişiler için aylık kayıt imkanı mevcuttur.(Aylık kayıt ücreti 6 aylık kayıt ücretinin aylık kısmına tekabül eden rakamın 1,5 katıdır) Aikido eğitimi uzun vadeli bir disiplin olması dolayısı ile Aikimode Aiki Akademi’de aylık kayıt yapmamaktayız. Yaz aylarında eğitimlere başlamakla ilgili bir tereddütünüz var ise hiç olmasın. Çünkü ilkbahar ve yaz aylarında başlayan üyelerimiz üyelik dondurma seçeneğini kullanabilmekteler. Aynı zamanda Ağustos ayındaki fiyat güncellemesinden de etkilenmemiş olmaktadırlar. (Aikimode’de her sene Ağustos ayında Fiyat Listesi güncellenmektedir). Eğer uzun vadeli kayıtlarla ilgili bir endişeniz var ise 1 e 1 özel ders paketlerimizi düşünebilirsiniz. 5 veya 10 lu paket geldikçe tüketilebilir ve sonrasında da grup derslerine geçiş yapabilirsiniz. Sayfanın aşağılarında özel derslerle ilgili detaylar mevcuttur.

Çocuklar İçin Aikido (3-4, 4-7, 7-12)

Çocuğunuza en kaliteli aikido eğitimini aldırabileceğiniz Dünya’daki en iyi aikido merkezleriden bir tanesi Aikimode Aiki Akademi. Neden mi ? Sorunun cevabı için lütfen tıklayınız. Çocuklarını Aikido’ya başlatmak isteyen tüm ebeveynlerin yönlendirdiğimiz sayfayı incelemelerini önemle rica ediyoruz.

Aikimode’de çocuk grup dersi üyelikleri 6 aylık olarak yapılmaktadır. (istisnai olarak sadece 3-4 yaş grubunda 3 aylık üyelik mevcuttur) Aikido eğitimi uzun vadeli bir disiplin olması dolayısı ile Aikimode Aiki Akademide aylık kayıt yapmamaktayız. Uzun vadeli kayıtlarla ilgili bir endişeniz var ise 1 e 1 özel ders paketlerimizi düşünebilirsiniz. 5 veya 10 lu paket alınıp arzu edilirse 1 ay içerisinde geldikçe tüketilebilir ve sonrasında da grup derslerine geçiş yapabilirsiniz. Özel ders paketlerimizin ayrıntıları ”Özel Ders” kısmında belirtilmiştir.

Çocuk üye için antrenman tablosundaki bir ders belirlenir. Çocuk bu sayede her hafta aynı arkadaş grubu ve aynı eğitmen ile derse katılım gösterir.  Her dersin belirlenmiş bir kontenjan sayısı mevcuttur. Üye sürekli katılım gösterdiği sabit saatini değiştirmek isterse (bunu 6 aylık üyelikte en fazla 2 kere yapabilir) bunu ay başlarında yapabilir. (Örneğin cumartesi 13.00 ı seçtiniz 2 ay sonra çocuğunuzun yeni başlayacağınız keman dersi seçmiş olduğunuz saatte çakıştı. Antrenman tablosundaki diğer alternatif derse geçebilirsiniz.) Değiştirmek istenilen saatteki sınıfın kontenjanının müsait olması halinde sınıf değiştirme yapılabilmektedir. Burslu sınıflarda öğrenci sürekli katılım gösterdiği sabit saatini değiştirmek isterse yine burslu olan bir saate kontenjanın müsait olması durumunda yapabilmektedir.(bunu 6 aylık üyelikte en fazla 1 kere yapabilir) Bu kadar esneklik Dünya’da çok az Aikido Merkezinde mevcuttur.

Seyahat veya tatil (sömestr veya yaz tatili) durumlarında minimum 1 ay maksimum 12 ay ( minimum dondurma gün sayısı 30 gündür. Örneğin 30 gün üzeri dilerlerse  43 veya 157 gün dondurma yapılabilir. Dondurma süresi 30’un katları olmak zorunda değildir.) üyelik dondurma seçeneği mevcuttur. Kaçırılan dersler için (Seyahat veya Hastalık sebebi ile) belirli sayıda telafi hakkı mevcuttur.Aşağıda ders açıklamalarında telafi sayısını ayrıntılı olarak belirtiyoruz. Üyeler kayıtlı bulunduğu şubeye e-posta ile rezervasyon yaparak kaçırdıkları dersleri telafi edebilirler. Rezervasyon yapılmadan telafi derslerine katılmak mümkün değildir. Üyeler telafi derslerini üyelik süreci içerisinde alternatif derslere rezervasyon yaptırarak tamamlamalıdır. Burslu Çocuk üyeler seyahat veya tatil (sömestr veya yaz tatili) durumlarında minimum 1 ay maksimum 2 ay ( minimum dondurma gün sayısı 30 gündür. Örneğin 30 gün üzeri dilerlerse  43 veya 60 gün dondurma yapılabilir. Dondurma süresi 30’un katları olmak zorunda değildir.) üyelik dondurma seçeneği mevcuttur.

Şubelerin antrenman programlarını ana sayfa menüsünden veya aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebiliriniz. Her şubemizde 1 den fazla stüdyo (dojo) olduğu için katılım gösterebileceğiniz bir çok sınıf olduğunu hatırlatmak isteriz. Çocuk sınıflarında her sınıfın belirli sayıda kontenjanı olduğu için seçmiş olduğunuz sınıfın kontenjanının müsait olması önemlidir. Aikidoya başlamak isteyenler (özellikle 3-12 Yaş Çocuk grupları) için tavsiyemiz sürekli katılım göstereceği bir saate rezervasyon yaptırmalarıdır. Böylece değerlendirme dersi hek iki taraf için de daha sağlıklı olabilecektir.

 

Program Ç1 (Çocuk 1)

 • Çocuklar için (3-4 Yaş Grubu) / Haftada 1 Antrenman / 3 ay 
  • Haftada 1 Antrenman 3 aylık (420*3) 1260 TL + KDV
  • Bu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 12 ay ve telafi ders hakları 5 adettir.

Program Ç2 (Çocuk 2)

 • Çocuklar için (4-7 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman/ 6 ay
  • Haftada 1 Antrenman 6 aylık(340*6) 2040 TL + KDV
  • Bu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 12 ay ve telafi ders hakları 10 adettir.
  • İlköğretim 1. sınıflar bu gruba dahil olmaktadır.

Program Ç3 (Çocuk 3)

 • Çocuklar için (7-12 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman/ 6 ay
  • Haftada 1 Antrenman 6 aylık(340*6) 2040 TL + KDV
  • Bu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 12 ay ve telafi ders hakları 20 adettir.
  • İlköğretim 2. sınıflar bu gruba dahil olmaktadır.

Program Ç4 (Çocuk 4)

 • Çocuklar için (7-12 Yaş Grubu)/ Haftada 2 Antrenman/ 6 ay
  • Haftada 2 Antrenman 6 aylık(600*6) 3600 TL + KDV
  • Bu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 12 ay ve telafi ders hakları 10 adettir.
  • İlköğretim 2. sınıflar bu gruba dahil olmaktadır.

 

Aile üyeliklerinde kişi sayısı kadar + %5 indirim uygulanır. (2 kişi %10, 3 kişi %15, 4 kişi %20 vb.)

Çocuklar İçin Burslu Aikido (4-7, 7-12)

Burslu üyeliklerde yukarıda normal üyelik fiyatı üzerinden belirtilen oranlarda burs (belirlenen oranda indirim) imkanı sunulmaktadır. Burslu üyelikler 6 aylık olarak yapılmaktadır.

Program ÇB1 (Çocuk Burslu 1)

 • Çocuklar için (4-7 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman/ 6 ay
  • %30 Burslu Haftada 1 Antrenman 6 aylık(238*6) 1428 TL + KDV
  • Burslu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Telafi ders hakkı yoktur.

Program ÇB2 (Çocuk Burslu 2)

 • Çocuklar için (7-12 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman/ 6 ay
  • %30 Burslu Haftada 1 Antrenman 6 aylık(238*6) 1428 TL + KDV
  • Burslu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Telafi ders hakkı yoktur.

Program ÇB3 (Çocuk Burslu 3)

 • Çocuklar için (4-7 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman/ 6 ay
  • %40 Burslu Haftada 1 Antrenman 6 aylık(204*6) 1224 TL + KDV
  • Burslu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Telafi ders hakkı yoktur.

Program ÇB4 (Çocuk Burslu 4)

 • Çocuklar için (7-12 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman/ 6 ay
  • %40 Burslu Haftada 1 Antrenman 6 aylık(204*6) 1224 TL + KDV
  • Burslu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Telafi ders hakkı yoktur.
%30 Burslu Sınıflar %40 Burslu Sınıflar
 • Pazartesi 16.30-17.30
 • Pazartesi 17.30-18.30
 • Perşembe 16.30-17.30
 • Perşembe 17.30-18.30
 • Cumartesi 15.00-16.00
 • Cumartesi 16.00-17.00
 • Cumartesi 17.00-18.00
 • Cumartesi 18.00-19.00
 • Pazar 15.00-16.00
 • Pazar 16.00-17.00
 • Pazar 17.00-18.00
 • Pazar 18.00-19.00
 • Yukarıda belirtilen burslu çocuk üyelerin gelebildiği saatler sadece burslu üyelerin geldiği saatler değildir. Belirttiğimiz üzere belirli koşullara sahip çocuklara tanınan özel bir haktır. Sınırlı kontenjan mevcuttur.
 • Çocuk (4-7 ve 7-12) Burslu Üyelik sınıflarının her birine 6 adet kontenjan bulunmaktadır. Sadece aşağıdaki kriterlerden bir veya daha fazlasına uyması kişinin Burslu sınıfa kayıt olabilmesi için ön şarttır. Şube Müdürü onayı gerektirmektedir.
 • Değerlendirme dersine gelen öğrenci velisinin, çocuğun burslu sınıflara kayıt olabilmesi için aşağıdaki durumları gösteren belge veya belgeleri yanında getirmesi gerekmektedir.
  • Ebeveynlerden birinin kamu çalışanı olması veya çalışmaması
  • Ebeveynlerin ayrı olması
  • Çocuğun devlet okuluna kayıtlı olması
  • Ebeveynin iki veya daha çok çocuğunu aikido eğitimine kayıt etmek istemesi
  • Ebeveynlerin gelir durumlarının asgari ücret ve komşularında olması
 • Çocuk (3-4 Yaş Grubu) Burslu Üyelik sınıfları mevcut değildir.

***Kredi kartına taksit Max ( Bonus 6, World 4, Maximum 6, Access 6)

 

 

Genç ve Yetişkinler İçin Aikido(12+, 18+, 35+, 50+)

Genç ve Yetişkinler için en kaliteli aikido eğitimini aldırabileceğiniz Dünya’daki en iyi aikido merkezleriden bir tanesi Aikimode Aiki Akademi. Neden mi ? Sorunun cevabı için lütfen tıklayınız.  Aikido’ya başlamak isteyen herkesin okumasını önemle rica ediyoruz.

***Genç ve Yetişkin grubu ilköğretim 7. Sınıf ve üzerini kapsamaktadır. Ebeveynlerinden 1 tanesi yetişkin sınıflarında Aikido yapıyorsa ve yaşıtlarına göre boyu büyük olan ilköğretim 6. Sınıf öğrencileri istisnai olarak bu sınıflara dahil edilebilir.


Program GY1 (Genç Yetişkin 1)

 • Genç ve Yetişkinler (12-50 Yaş)Sınırlı Program (Haftada 1 Antrenman)
  • 6 aylık (250*6) 1500 TL + KDV
  • 12 aylık (200*12) 2400 TL + KDV
  • (Genç ve Yetişkin sınıflarında Haftada 1 Antrenman seçenler sadece seçmiş oldukları antrenmana katılabilmektedirler. Kaçırılan antrenman için 6 ayda 6 telafi, 12 ayda 12 telafi imkanı mevcuttur. Telafi için bağlı bulunduğunuz şubeye e-posta ile rezervasyon yapabilirsiniz.)

Program GY2 (Genç Yetişkin 2)

 • Genç ve Yetişkinler (12-50 Yaş)Sınırsız Program (Haftada 2+ Antrenman)
  • 6 aylık (400*6) 2400 TL + KDV
  • 12 aylık (330*12) 3960 TL + KDV
  • (Genç ve Yetişkin sınıflarında Haftada 2+ Antrenman program seçenler antrenman programındaki 12+ [ 12-60 Yaş Grubu ] tüm antrenmanlara dilediği kadar katılabilmektedir. Bu sınırsız katılım Aikimode’nin genç ve yetişkinlere sağlamış olduğu çok özel bir avantajdır. Dünyada çok az sayıda aikido merkezi öğrencilerine 6 gün sabah, öğle ve akşam aikido eğitimi sağlayabilmektedir. )

Program Y1 (Yetişkin 1)

 • 50 Yaş üzeri/ (Haftada 1 Antrenman)
  • 12 aylık (250*12) 3000 TL + KDV
  • (50 Yaş üzeri katılımcılar için 12 aylık kayıt yapılmaktadır. Uzun vadeli kayıtlarla ilgili bir endişeniz var ise 1 e 1 özel ders paketlerimizi düşünebilirsiniz. )
  • (50 Yaş üzeri katılımcılar için aile hekiminden ”Aikido yapmasına engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi yoktur” şeklinde bir rapor istenmektedir. Bu rapor alındıktan sonra ön değerlendirme çalışması için randevu alabilirsiniz.)
  • (50+ Yetişkin sınıflarında Haftada 1 Antrenman seçenler sadece seçmiş oldukları antrenmana katılabilmektedirler. Kaçırılan antrenman için 12 ayda 12 telafi imkanı mevcuttur. Telafi için bağlı bulunduğunuz şubeye e-posta ile rezervasyon yapabilirsiniz.)

Program Y2 (Yetişkin 2)

 • 50 Yaş üzeri/ (Haftada 2+ Antrenman)
  • 12 aylık (400*12) 4800 TL(50 Yaş üzeri 12 aylık kayıt yapılmaktadır.)
  • (50 Yaş üzeri katılımcılar için 12 aylık kayıt yapılmaktadır. Uzun vadeli kayıtlarla ilgili bir endişeniz var ise 1 e 1 özel ders paketlerimizi düşünebilirsiniz. )
  • (50 Yaş üzeri katılımcılar için aile hekiminden ”Aikido yapmasına engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi yoktur” şeklinde bir rapor istenmektedir. Bu rapor alındıktan sonra ön değerlendirme çalışması için randevu alabilirsiniz.)
  • (50+ Yetişkin sınıflarında Haftada 2+ Antrenman seçenler antrenman programındaki 12+ [ 12-60 Yaş Grubu ] tüm antrenmanlara dilediği kadar katılabilmektedir. Bu sınırsız katılım Aikimode’nin genç ve yetişkinlere sağlamış olduğu çok özel bir avantajdır. Dünyada çok az sayıda aikido merkezi öğrencilerine 6 gün sabah, öğle ve akşam aikido eğitimi sağlayabilmektedir. )

Genç ve Yetişkinler İçin Burslu Aikido(18-24)

 • Genç ve Yetişkinler Burslu(12-50 Yaş)Sınırsız Program (Haftada 2+ Antrenman)
  • Program U1 (%30) 6 aylık(280*6) 1680 TL + KDV
  • Program U1 (%30) 12 aylık(231*12) 2772 TL + KDV
  • Program U2 (%50) 6 aylık(200*6) 1200 TL + KDV
  • Program U2 (%50) 12 aylık(165*12) 1980 TL + KDV
  • Program U3 (%70) 6 aylık(120*6) 720 TL + KDV
  • Program U3 (%70) 12 aylık(99*12) 1188 TL + KDV

 

 • Program U1-U2-U3 (Üniversiteli)
  • %30 Burslu – Haftada 1 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %50 Burslu – Haftada 2 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %70 Burslu – Haftada 4 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • Bu eğitime katılmak isteyen 18-24 yaş arası İstanbul’daki üniversitelerin lisans öğrencileri için özel bir mülakat yapılacaktır. ”BURS” için başvurularınızı bilgilerinizi doldurup ”Bize Ulaşın” düğmesinden mesaj gönderebilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağız. Yukarıda belirtilen ücretler üzerinden %30, %50, %70 burs imkanı her şube için 10 adet ile sınırlandırılmıştır. Detaylar için videoya tıklayınız.(2x hızda izleybilirsiniz)
  • Burslu sınıflar (18-24 Yaş Grubu) tüm 12+ antrenmanlarına sınırsız katılabilme hakkına sahiptirller.

Genç ve Yetişkinler İçin İndirimli Aikido (12-50)

Haftaiçi Akşam %30 Haftaiçi Akşam %50 Haftaiçi Öğlen %20 Haftasonu %40
Pazartesi 20.30-21.30

Salı 20.30-21.30

Çarşamba 20.30-21.30

Perşembe 20.30-21.30

Pazartesi 20.30-21.30

Çarşamba 20.30-21.30

veya

Salı 20.30-21.30

Perşembe 20.30-21.30

Pazartesi 12.00-13.00

Çarşamba 12.00-13.00

Cumartesi 09.00-10.00

Pazar 09.00-10.00

ve

Cumartesi 18.00-19.00

Pazar 18.00-19.00

 

 • Genç ve Yetişkinler (12-50 Yaş)İndirimli Program
  • Program GYİ1 (%30) 6 aylık(280*6) 1680 TL + KDV
  • Program GYİ1(%30) 12 aylık(231*12) 2772 TL + KDV
  • Program GYİ2 (%50) 6 aylık(200*6) 1200 TL + KDV
  • Program GYİ2 (%50) 12 aylık(165*12) 1650 TL + KDV
  • Program GYİ3 (%50) 6 aylık(200*6) 1200 TL + KDV
  • Program GYİ3 (%50) 12 aylık(165*12) 1650 TL + KDV
  • Program GYİ4 (%20) 6 aylık(320*6) 1920 TL + KDV
  • Program GYİ4 (%20) 12 aylık(264*12) 3168 TL + KDV
  • Program GYİ5 (%40) 6 aylık(240*6) 1440 TL + KDV
  • Program GYİ5 (%40) 12 aylık(198*12) 2376 TL + KDV
 • Program GYİ1 (Genç Yetişkin İndirimli 1)
  • Sadece Haftaiçi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 20.30-21.30 seanslarına sınırsız katılabilmektedirler.İndirimli üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Seçilen program dışındaki seanslara gelme hakkı yoktur.
  • Katılabileceğiniz maksimum ders sayısı bu programda 4 adettir.
 • Program GYİ2 (Genç Yetişkin İndirimli 2)
  • Sadece Haftaiçi (Pazartesi, Çarşamba) 20.30-21.30 seanslarına katılabilmektedirler. İndirimli üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Seçilen program dışındaki seanslara gelme hakkı yoktur.
  • Katılabileceğiniz maksimum ders sayısı bu programda 2 adettir.
 • Program GYİ3 (Genç Yetişkin İndirimli 3)
  • Sadece Haftaiçi (Salı, Perşembe) 20.30-21.30 seanslarına katılabilmektedirler. İndirimli üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Seçilen program dışındaki seanslara gelme hakkı yoktur.
  • Katılabileceğiniz maksimum ders sayısı bu programda 2 adettir.
 • Program GYİ4 (Genç Yetişkin İndirimli 4)
  • Sadece Haftaiçi (Salı ve Perşembe) 12.00-13.00 seanslarına katılabilmektedirler. İndirimli üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Seçilen program dışındaki seanslara gelme hakkı yoktur.Bu program sadece 4.Levent(Sapphire) şubemizde bulunmaktadır.
  • Katılabileceğiniz maksimum ders sayısı bu programda 2 adettir.
 • Program GYİ5 (Genç Yetişkin İndirimli 5)
  • Sadece Haftasonu (Cumartesi ve Pazar) 09.00-10.00  ve 18.00-19.00 seanslarına sınırsız katılabilmektedirler. İndirimli üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Seçilen program dışındaki seanslara gelme hakkı yoktur.
  • Katılabileceğiniz maksimum ders sayısı bu programda 4 adettir.
 • 50+ Yaş Grubu indirimli sınıflara katılamamaktadır.

Genç ve Yetişkinler İçin İaido(12+, 18+, 35+, 50+)

 • İaido (12-60 Yaş)
  • 6 aylık (300*6) 1800 TL + KDV
  • 12 aylık (250*12) 3000 TL + KDV

Genç ve Yetişkinler İçin Jodo (12+, 18+, 35+, 50+)

 • Jodo (12-60 Yaş)
  • 6 aylık (300*6) 1800 TL + KDV
  • 12 aylık (250*12) 3000 TL + KDV

 

 1. Fiyatlara +KDV eklenir.
 2. ***Grup Derslerinde Kredi kartına taksit Max ( Bonus 6, World 4, Maximum 6, Access 6)
 3. Aile üyeliklerinde kişi sayısı kadar + %5 indirim uygulanır. (2 kişi %10, 3 kişi %15, 4 kişi %20 vb.)
 4. Program dışı ekstra gelmek isteyenler için ders başına ücret 100 TL
 5. Yetişkin (12-60) İndirimli (Sınırlı) Üyelikler aşağıda belirtilen seanslarında uygulanabilir.
 • Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 20.30 – 21.30 %30
 • Pazartesi-Çarşamba-20.30 – 21.30 %50
 • Salı-Perşembe-20.30 – 21.30 %50
 • Cumartesi-Pazar 09.00 – 10.00 veya 18.00 – 19.00 %40
 • Salı-Perşembe 12.00 – 13.00 %20 (Sadece 4.Levent Sapphire Şubemizde geçerlidir.)
 1. Ataşehir ve 4.Levent’de Aktif üyeliği bulunan yetişkin (12+) sınıfı öğrencileri Bahçelievler’e her giriş yaptıklarında günlük 30 TL öderler. Bahçelievler’de Aktif üyeliği bulunan yetişkin (12+) sınıfı öğrencileri de Ataşehir ve 4.Levent’e her giriş yaptıklarında günlük 20 TL öderler. Seminer için gelen üyeler için ekstra giriş ücreti alınmaz. Ataşehir, 4.Levent, Bahçelievler’de Aikimode üyesi olmayan (misafir) her giriş yaptığında günlük 120 TLöder. (Genelde yurt dışından gelenler için uygulanır)
 2. Tüm Burslu ve İndirimli üyeliklerde üyelik dondurma süresi maksimum 2 aydır.

 


Özel Dersler

Aikido, İaido, Jodo ve Savunma (Self-Defence) eğtimlerini özel ders olarak talep edebilirsiniz. Aikido ile Savunma Dersleri içerik olarak birbirinden farklıdır. Aikido bir japon disiplini olması dolayısı ile Ruh, Beden, Zihin gelişimine odaklanılırken Savunma eğitimlerinde sadece günlük hayatta karşılaşılabilecek tehditlere ve tehlikeler göz önünde bulundurularak bir eğitim verilir. Kısaca anlatmak gerekirse Aikido, İaido, Jodo yapmayı resim yapmaya benzetebiliriz. Savunma eğitimi ise duvarı boyamak gibidir. Yani birisinde Ressam olmayı diğerinde duvar boyamayı öğrenirsiniz. Tamamen size kalmış bir durum. Örneğin bir askerin, polisin, güvenlik görevlisinin veya fiziksel tehditlere maruz kalan (kadın veya erkek) kişinin savunma özel ders alması kısa vadede daha mantıklı olabilir. Ama hayatında kalıcı kazanımlar isteyen  bireylere kendisini çok yönlü geliştirebilmeleri için uzun dönem Aikido, İaido, Jodo yapması önerilebilir. Bu tamamen bireyin özgür seçimidir. Aralarında kıyas yapılmaması istenmektedir. Bu iyi veya şu kötü diye bir yaklaşım yoktur. Sizlerin ihtiyaçları vardır.

Fiyat Listesi (Fiyatlara +KDV eklenir)

Özel dersler için 5,10,20 ve 30 lu paketler bulunmaktadır. Alınan paketteki ders sayısı ve kişi sayısı (Grup Özel Dersler için – örneğin 2, 3 veya 4 arkadaşınız ile birlikte toplanarak özel ders alabilmektesiniz) arttıkça özel dersin birim fiyatı düşmektedir.(Örneğin 1 bireyin eğitmenden alacağı 10 derslik paket ücreti 150×10=1500 + KDV olurken 20 derslik paket ücreti 120×20=2400+KDV olmaktadır.) Eğitmenler sahip oldukları kıdem ve tecrübeler doğrultusunda kategorize edilmiştir. Özel dersler için 4 farklı eğitmen kategorisi bulunmaktadır. (Merak etmeyin!!! Aikimode’de temel düzeyde eğitim verecek eğitmenin bile en az 1000 saat eğitmenlik ve asistanlık tecrübesi bulunmaktadır.)  Her kategoride farklı eğitim ücretleri mevcuttur.(Basitçe anlatmak gerekirse bir doktora muayene olmaya gittiğinizi düşünün. Doktor, doçent veya profesör olma durumuna göre muayene ücretleri farklılık gösterebilmektedir.) Eğer istanbulda yaşıyorsanız ve eğitmenin sizin belirlediğiniz mekana gelerek özel ders vermesini istiyorsanız bu seçeneğimiz  de mevcut. Bu eğitim hizmetinin ücreti standart paket ücretinin 2 katıdır.

( Ders sayısı x Eğitmen ) + KDV

Örnek:

1 kişi (3-60 Yaş arası) Eğitmen’den 5 Özel ders almak isterse 5 x 180 = 900 + KDV

Aynı anda 2 kişi (3-60 Yaş arası) 1 Eğitmen’den 10 Özel ders almak isterse 10 x 240 = 2400 + KDV

 

1 KİŞİ Eğitmen Kıdemli Eğitmen  Baş Eğitmen Oğuzhan Sensei
DERS SAYISI
5 180 270 540 720
10 150 225 450 600
20 120 180 360 480
30 105 157,5 315 420
2 KİŞİ Eğitmen Kıdemli Eğitmen  Baş Eğitmen Oğuzhan Sensei
DERS SAYISI
5 288 432 864 1152
10 240 360 720 960
20 192 288 576 768
30 168 252 504 672
3 KİŞİ Eğitmen Kıdemli Eğitmen  Baş Eğitmen Oğuzhan Sensei
DERS SAYISI
5 396 594 1188 1584
10 330 495 990 1320
20 264 396 792 1056
30 231 346,5 693 924
4 KİŞİ Eğitmen Kıdemli Eğitmen  Baş Eğitmen Oğuzhan Sensei
DERS SAYISI
5 504 756 1512 2016
10 420 630 1260 1680
20 336 504 1008 1344
30 294 441 882 1176
5 KİŞİ Eğitmen Kıdemli Eğitmen  Baş Eğitmen Oğuzhan Sensei
DERS SAYISI
5 600 900 1800 2400
10 500 750 1500 2000
20 400 600 1200 1600
30 350 525 1050 1400
6 KİŞİ Eğitmen Kıdemli Eğitmen  Baş Eğitmen Oğuzhan Sensei
DERS SAYISI
5 648 972 1944 2592
10 540 810 1620 2160
20 432 648 1296 1728
30 378 567 1134 1512

 

Aikimode Aiki Akademi Üyelik Seviyeleri

Aikimode Aiki Akademi’de eğitimlerine devam eden üyeler zamanla yeni statüler kazanır. Aşağıdaki statüye sahip üyeler liste fiyatı üzerinden özel indirim alma hakkına sahiptirler. Aile indirimleri ile statü indirimleri birleştirilemez. Avantajlı olan indirim kullanılır. (Örnek vermek gerekirse bir aileden 3 kişi aynı anda kayıt olduğunda veya yenilediğinde %15 indirim kazanırken aile üyelerinden Platin Üye olan %20, Gümüş Üye olan %10 olması gerekirken aile indirimlerinden dolayı %15, Bronz Üye olan %5 olması gerekirken aile indirimlerinden dolayı %15 indirim alma hakkına sahip olacaktır.)

 • Bronz Üye 6 ay %5 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 6 ayını tamamlamış üyeler)
 • Gümüş Üye 12 ay %10 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 12 ayını tamamlamış üyeler)
 • Altın Üye 24 ay %15 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 24 ayını tamamlamış üyeler)
 • Platin Üye 48 ay %20 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 48 ayını tamamlamış üyeler)
 • Elmas Üye 96 ay %25 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 96 ayını tamamlamış üyeler)

 

*** Burslu ve İndirimli üyeliklerde ekstradan statü indirimi uygulanmamaktadır.

 

HAFTALIK KATILINABİLECEK ANTRENMAN SAYISI
PROGRAM İSMİ YAŞ GRUBU 1 2 2+ 3 Aylık 6 Aylık 12 Aylık
Program Ç1 3-4 420×3=1260
Program Ç2 4-7 340×6=2040
Program Ç3 7-12 340×6=2040
Program Ç4 7-12 600×6=3600
Program ÇB1 (%30) 4-7 238×6=1428
Program ÇB2 (%30) 7-12 238×6=1428
Program ÇB3 (%40) 4-7 204×6=1224
Program ÇB4 (%40) 7-12 204×6=1224
Program GY1 12-50 250×6=1500 200×12=2400
Program GY2 12-50 400×6=2400 330×12=3960
Program Y1 50+ 250×12=3000
Program Y2 50+ 400×12=4800
Program U1 18-24 280×6=1680 231×12=2772
Program U2 18-24 200×6=1200 165×12=1980
Program U3 18-24 120×6=720 99×12=1188
Program GYİ1 (%30) 12-50 280×6=1680 231×12=2772
Program GYİ2 (%50) 12-50 200×6=1200 165×12=1980
Program GYİ3 (%50) 12-50 200×6=1200 165×12=1980
Program GYİ4 (%20) 12-50 320×6=1920 264×12=3168
Program GYİ5 (%40) 12-50 240×6=1440 198×12=2376

 

 

 1. Fiyatlara +KDV eklenir.
 2. ***Grup Derslerinde Kredi kartına taksit Max ( Bonus 6, World 4, Maximum 6, Access 6)
 3. Aile üyeliklerinde kişi sayısı kadar + %5 indirim uygulanır. (2 kişi %10, 3 kişi %15, 4 kişi %20 vb.)
Paylaş.

Yorumlara kapalıdır.