Aikimode Aiki Akademi’nin Ataşehir, Bahçelievler ve 4.Levent şubelerinde grup derslerinde 18-24 yaş üniversite lisans öğrencilerinde ise fiyat avantajı %70 e varan burslu sınıflar mevcuttur. Fiyat listemizi tamamen okuduğunuzda tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Burslu ve indirimli sınıflar, aikimode kalitesinden yararlanmak isteyen fakat zaman ve ekonomik koşullardan dolayı eğitime katılamayanlar için bir alternatif oluşturmaktadır.
Aikimode Aiki Akademi Fiyat Tablosu (Avantajlı)
4.Levent (Sapphire) Ataşehir Bahçelievler
18-24 Yaş Üniversite Burslu 18-24 Yaş Üniversite Burslu 18-24 Yaş Üniversite Burslu

Üniversiteliler için Aikido BURS’u

İstanbul’daki üniversitelerin 18-24 yaş aralığındaki lisans öğrencileri için Aikimode Aiki Akademi’de Aikido sınıflarına %30, %50, %70 burs imkanı.

Burs programına kabul edilen Üniversiteliler Türkiye’nin en büyük ve kaliteli savaş sanatları merkezlerinden Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de haftada 1,2 veya 4 saat asistanlık hem de haftanın her günü Aikido eğitimine katılma fırsatını yakalayabileceklerdir.

Lütfen aşağıdaki video’yu sonuna kadar izleyiniz.

Katılım şartları ve bilgi için;

Bu eğitime katılmak isteyen 18-24 yaş arası İstanbul’daki üniversitelerin lisans öğrencileri için özel bir mülakat yapılacaktır. ”BURS” için başvurularınızı bilgilerinizi doldurup ”Bize Ulaşın” düğmesinden mesaj gönderebilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağız.  %30, %50, %70 burs imkanı her şube için 10 adet ile sınırlandırılmıştır.

  • %30 Burslu – Haftada 1 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %50 Burslu – Haftada 2 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %70 Burslu – Haftada 4 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık

 

Paylaş.