Üniversiteliler için Aikido

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de üniversiteli gençler için haftaiçi ve haftasonu aikido eğitimi alma fırsatı. Antrenmana katılmak isteyen üniversite lisans öğrencilerinin haftanın hergünü aikido eğitimlerine katılabileceği sınıflar mevcut.

Aikido eğitimlerine yeni başlamak isteyenler için ”Aikido’ya Başlama Kılavuzu” oluşturduk. Lütfen tıklayınız.

Bu yaş grubu öğrencileri haftada minimum 1, 2 veya 2+ gün (seans) eğitime almaktayız. Aikido eğitimleri 1 seans yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Aikido eğitimlerinin dışında aiki-jo ve aiki-ken çalışmalarına (sopa ve tahta kılıç) da dahil olan gençler aikido sanatın temellerini daha iyi anlamak için olanak bulabilmektedirler.

Eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler için öncelikle bir ön değerlendirme dersi yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında öğrencinin antrenmanlara katılma isteği vede spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir.

Bu değerlendirme eğitimlerine katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Üniversiteliler için Aikido BURS’u

İstanbul’daki üniversitelerin 18-24 yaş aralığındaki lisans öğrencileri için Aikimode Aiki Akademi’de Aikido sınıflarına %30, %50, %70 burs imkanı.

Burs programına kabul edilen Üniversiteliler Türkiye’nin en büyük ve kaliteli savaş sanatları merkezlerinden Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de haftada 1,2 veya 4 saat asistanlık hem de haftanın her günü Aikido eğitimine katılma fırsatını yakalayabileceklerdir.

Lütfen aşağıdaki video’yu sonuna kadar izleyiniz.

Katılım şartları ve bilgi için;

Bu eğitime katılmak isteyen 18-24 yaş arası İstanbul’daki üniversitelerin lisans öğrencileri için özel bir mülakat yapılacaktır. ”BURS” için başvurularınızı bilgilerinizi doldurup ”Bize Ulaşın” düğmesinden mesaj gönderebilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağız.  %30, %50, %70 burs imkanı her şube için 10 adet ile sınırlandırılmıştır.

 • %30 Burslu – Haftada 1 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
 • %50 Burslu – Haftada 2 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
 • %70 Burslu – Haftada 4 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık

Mülakatlar Aikimode Aiki Akademi kurucusu Sensei Oğuzhan Ulvi BAŞKURT (5.DAN) tarafından özel olarak yapılacaktır.

 

Genç ve Yetişkinler İçin Burslu Aikido(18-24)

Aikimode Aiki Akademi’nin Ataşehir, Bahçelievler ve 4.Levent şubelerinde grup derslerinde 18-24 yaş üniversite lisans öğrencilerinde ise fiyat avantajı %70 e varan burslu sınıflar mevcuttur. Fiyat listemizi tamamen okuduğunuzda tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Burslu ve indirimli sınıflar, aikimode kalitesinden yararlanmak isteyen fakat zaman ve ekonomik koşullardan dolayı eğitime katılamayanlar için bir alternatif oluşturmaktadır.
Aikimode Aiki Akademi Fiyat Tablosu (Avantajlı)
4.Levent (Sapphire) Ataşehir Bahçelievler
18-24 Yaş Üniversite Burslu 18-24 Yaş Üniversite Burslu 18-24 Yaş Üniversite Burslu

 

 • Program U1-U2-U3 (Üniversiteli)
  • %30 Burslu – Haftada 1 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %50 Burslu – Haftada 2 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %70 Burslu – Haftada 4 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • Bu eğitime katılmak isteyen 18-24 yaş arası İstanbul’daki üniversitelerin lisans öğrencileri için özel bir mülakat yapılacaktır. ”BURS” için başvurularınızı bilgilerinizi doldurup ”Bize Ulaşın” düğmesinden mesaj gönderebilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağız. Yukarıda belirtilen ücretler üzerinden %30, %50, %70 burs imkanı her şube için 10 adet ile sınırlandırılmıştır. Detaylar için videoya tıklayınız.(2x hızda izleybilirsiniz)
  • Burslu sınıflar (18-24 Yaş Grubu) tüm 12+ antrenmanlarına sınırsız katılabilme hakkına sahiptirller.
Paylaş.