Üniversiteli Programları

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Üniversiteliler için Aikido

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de üniversiteli gençler için haftaiçi ve haftasonu aikido eğitimi alma fırsatı. Antrenmana katılmak isteyen üniversite lisans öğrencilerinin haftanın hergünü aikido eğitimlerine katılabileceği sınıflar mevcut.

Bu yaş grubu öğrencileri haftada minimum 1, 2 veya 2+ gün (seans) eğitime almaktayız. Aikido eğitimleri 1 seans yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Aikido eğitimlerinin dışında aiki-jo ve aiki-ken çalışmalarına (sopa ve tahta kılıç) da dahil olan gençler aikido sanatın temellerini daha iyi anlamak için olanak bulabilmektedirler.

Eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler için öncelikle bir ön değerlendirme dersi yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında öğrencinin antrenmanlara katılma isteği vede spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir.

Bu değerlendirme eğitimlerine katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Üniversiteliler için Aikido BURS’u

İstanbul’daki üniversitelerin 18-24 yaş aralığındaki lisans öğrencileri için Aikimode Aiki Akademi’de Aikido sınıflarına %30, %50, %70 burs imkanı.

Burs programına kabul edilen Üniversiteliler Türkiye’nin en büyük ve kaliteli savaş sanatları merkezlerinden Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de haftada 1,2 veya 4 saat asistanlık hem de haftanın her günü Aikido eğitimine katılma fırsatını yakalayabileceklerdir.

Lütfen aşağıdaki video’yu sonuna kadar izleyiniz.

Katılım şartları ve bilgi için;

Bu eğitime katılmak isteyen 18-24 yaş arası İstanbul’daki üniversitelerin lisans öğrencileri için özel bir mülakat yapılacaktır. ”BURS” için başvurularınızı bilgilerinizi doldurup ”Bize Ulaşın” düğmesinden mesaj gönderebilirsiniz. Sizi en kısa sürede arayacağız.  %30, %50, %70 burs imkanı her şube için 10 adet ile sınırlandırılmıştır.

  • %30 Burslu – Haftada 1 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %50 Burslu – Haftada 2 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık
  • %70 Burslu – Haftada 4 saat Çocuk (3-12)  Antrenmanında Asistanlık

Mülakatlar Aikimode Aiki Akademi kurucusu Sensei Oğuzhan Ulvi BAŞKURT (5.DAN) tarafından özel olarak yapılacaktır.

Paylaş.

Yorumlara kapalıdır.