Üniversiteli Programları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Üniversiteliler için Aikido

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de üniversiteli gençler için haftaiçi ve haftasonu aikido eğitimi alma fırsatı. Antrenmana katılmak isteyen üniversite lisans öğrencilerinin haftanın hergünü aikido eğitimlerine katılabileceği sınıflar mevcut.

Bu yaş grubu öğrencileri haftada minimum 1, 2 veya 2+ gün (seans) eğitime almaktayız. Aikido eğitimleri 1 seans yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Aikido eğitimlerinin dışında aiki-jo ve aiki-ken çalışmalarına (sopa ve tahta kılıç) da dahil olan gençler aikido sanatın temellerini daha iyi anlamak için olanak bulabilmektedirler.

Eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler için öncelikle bir ön değerlendirme dersi yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında öğrencinin antrenmanlara katılma isteği vede spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir.

Bu değerlendirme eğitimlerine katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Üniversiteliler için Fırsat…

Üniversitelerin lisans öğrencileri Aikimode Aiki Akademide Aikido sınıflarına %30 ve %50 indirimle katılabilmekteler. Aynı zamanda haftada maximum 2 saatlik asistanlık derslerine düzenli birşekilde katılarak Aikido ve Budo (savaş disiplinleri) formasyon eğitimlerini alabilmekteler.

Asistanlık programına kabul edilen Üniversiteliler Türkiye’nin en büyük ve kaliteli savaş sanatları merkezlerinden Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de haftada 1 veya 2 saat asistanlık hem de haftanın her günü Aikido eğitimine katılma fırsatını yakalayabileceklerdir. İlerleyen zamanlarda dilerlerse bu sanatı öğretebilmek için tam destek alabileceklerdir.

Bu eğitime katılmak isteyen üniversite lisans öğrencileri için özel bir mülakat yapılacaktır. Sınırlı sayıda asistanlık için başvurularınızı Asistanlık Proje Sorumluları’na yapabilirsiniz.

Katılım şartları ve bilgi için;

Asistanlık Proje Sorumluları

05535808977 no’dan veya bilgi@aikimode.com’dan bize ulaşabilirsiniz.

Mülakatlar Aikimode Aiki Akademi kurucusu Sensei Oğuzhan Ulvi BAŞKURT (5.DAN) tarafından özel olarak yapılacaktır.

Paylaş.

Yorumlara kapalıdır.