TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

3-4 Yaş Aikido Başlıyor..

3-4 Yaş Grubu çocuklar için Aikido eğitimleri Aikimode Aiki Akademi 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler şubelerinde başlıyor. Özel bir programla aikido ve oyunlarla yaptığımız çalışmalara çocuklar velileri ile birlikte eş zamanlı katılıyor. Eğitmenler eşliğinde Anne veya babası ile aikido çalışmalarında yabancılık çekmeden motor hareket düzeyini arttıracak çalışmalarla çocuklara spor ve sanat alışkanlığı ufak yaşta kazandırılıyor.

Aikido eğitimlerine yeni başlamak isteyenler için ”Aikido’ya Başlama Kılavuzu” oluşturduk. Lütfen tıklayınız.

3-4 Yaş gurubunda genelde derslerimiz 3 ana kısımdan oluşmaktadır. Bu kısımlar;

  • Isınma ve motor hereket gelişimi çalışmaları
  • Temel teknik ve gücü yönetebilme çalışmaları
  • Motor hareketi geliştirici Aikido Oyunları

 

Her dersin ortasında 3-4 dakikalık bir mola verilmektedir. Bu yaş grubu çocukları haftada 1 gün ve Ailesinden bir birey ile birlikte (Tercihen Anne veya Baba) kabul etmekteyiz. Aikido eğitimleri 1 seans yaklaşık olarak 45-60 dakika sürmektedir.

Eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler için öncelikle bir ön değerlendirme dersi yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında çocuğun uyumu, antrenmanlara katılma isteği vede gözle görülebilir spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir.

Bu değerlendirme eğitimlerine çocuğunuzla birlikte katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Paylaş.