TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Geçmişte üyemiz olan ve grup derslerine aktif üyeliği devam etmeyen çocuk ve genç&yetişkin grubu pasif (eski) üyelerimiz ile birlikte, aikimode dışında aikido eğitimi almış kişiler de (Türkiye’de veya yurtdışında aikido eğitimi almış)  paket ürün hizmetlerini aikimode uygulama (app) üzerinden satın alabilir ve katılacakları etkinliklere rezervasyon oluşturabilirler. Bu sayede tüm aikido severler ile aikido ve budo (savaş sanatları) bağımız hiç kopmamış olacak. Yani grup derslerine üye olmasanız bile günlük katılım, ayın antrenmanı, seminer, kamp vb. gibi aktivitelere kayıt olabileceksiniz.

*Türkiye’de veya yurtdışında aikido eğitimi almış fakat yanlarında elbise getirmeyenler antrenman elbisesini (dogi) Aikimode Aiki Akademi’den satın alabilirler. Elbisesi olmayanları maalesef grup derslerine kabul edememekteyiz.

 

Aikimode Uygulama (app) Çocuk(4-12) Antrenman Paketi Satın Alma ve Rezervasyonu Oluşturma

Aikimode Aiki Akademi’de çocuk (3-12) grup derslerimizde 6 aylık kayıtlar bulunmaktadır. Bunun dışında grup derslerine seanslık katılmak isteyenler için oluşturduğumuz paketlerden kimlerin yararlanabileceğini aşağıda sıralıyoruz.

 • Çocuk haftada 1 veya 2 antrenmana kayıtlı bulunan ve ek grup dersi almak isteyenler.(genellikle okulların ara , kış ve yaz tatil dönemlerinde İstanbul’da bulunanlar)
 • Daha önce kayıt olmuş fakat şu an grup derslerine kayıtlı bulunmayan eski (pasif) üyeler.
 • Şehirdışı veya yurtdışında yaşayıp belirli bir süre zarfında İstanbul’da bulunanlar.

 

Aikimode Uygulama (app) Genç&Yetişkin Antrenman Paketi Satın Alma ve Rezervasyonu Oluşturma

Aikimode Aiki Akademi’de Genç&Yetişkin grup derslerimizde 6 ve 12 aylık kayıtlar bulunmaktadır. Bunun dışında grup derslerine seanslık katılmak isteyenler için oluşturduğumuz paketlerden kimlerin yararlanabileceğini aşağıda sıralıyoruz.

 • Genç&Yetişkin (12+) Haftada 1 gün veya Genç&Yetişkin sınırlı üyelikler (Genç&Yetişkin 2+ sınırsız program dışında kayıt olanlar)
 • Daha önceden grup derslerine kayıt olmuş fakat şu an grup derslerine kayıtlı bulunmayan eski (pasif) üyeler
 • Şehirdışı veya yurtdışında yaşayıp belirli bir süre zarfında İstanbul’da bulunanlar

 

 

Aikimode Uygulama (app) Seminer Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Ay’ın Antrenmanı Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Aiki Akademi Üyelik Seviyeleri

Aikimode Aiki Akademi’de üyeler grup derslerinde zamanla yeni statüler kazanır. Aşağıdaki statüye sahip üyeler liste fiyatı üzerinden özel indirim alma hakkına sahiptirler. Aikido’yu bırakmış olsalar bile seneler sonra tekrar başlamak istediklerinde sahip oldukları üyelik statüleri iptal olmaz.( örneğin Aikimode’de 24 ay aktif üyelik geçiren bir üye Altın üye statüsündedir ve 5 sene sonra bile tekrar başlamak isterse grup derslerine liste fiyatı üzerinden %15 indirim alarak başlayabilir) Aile indirimleri ile statü indirimleri birleştirilemez. Avantajlı olan indirim kullanılır. (Örnek vermek gerekirse bir aileden 3 kişi aynı anda kayıt olduğunda veya yenilediğinde %15 indirim kazanırken aile üyelerinden Platin Üye olan %20, Gümüş Üye olan %10 olması gerekirken aile indirimlerinden dolayı %15, Bronz Üye olan %5 olması gerekirken aile indirimlerinden dolayı %15 indirim alma hakkına sahip olacaktır.) Statü indirimi sadece grup derslerine kayıt olanlar için geçerlidir. Diğer ürün ve hizmetleri kapsamamaktadır.

 • Bronz Üye 6 ay %5 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 6 ayını tamamlamış üyeler)
 • Gümüş Üye 12 ay %10 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 12 ayını tamamlamış üyeler)
 • Altın Üye 24 ay %15 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 24 ayını tamamlamış üyeler)
 • Platin Üye 48 ay %20 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 48 ayını tamamlamış üyeler)
 • Elmas Üye 96 ay %25 (Aikimode Aiki Akademi”de aktif 96 ayını tamamlamış üyeler)

 

*** Burslu ve İndirimli üyeliklerde ekstradan statü indirimi uygulanmamaktadır.

*** Aile üyelikleri ile üyelik statülerindeki indirimler birleştirilemez.

Paylaş.