Aikimode Aiki Akademi 4.Levent

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aikido yap, Hayatına heyecan kat…

Aikimode Aiki Akademi 2007 yılından itibaren yetişkinler(12+) ve 3-12 yaş çocuklar için aikido eğitimleri vermektedir. Eğitimlerde Saygı ve sevgi ilkeleri temel alınarak savaş ve sanat kavramları budo(Savaş Sanatları) disiplinleri çerçevesinde öğretilmektedir. Öğrencinin savaşçı ve sanatkâr olabilme çizgisinde istikrarlı ve ahlaklı bir yol izlenmesi hedeftir.

Adres: Yeşilce Mah. Diken Sk. No:3 K:3 D:5 4.Levent/İSTANBUL
Telefon : +90 (0) 532 310 56 63
Telefon : +90 (0) 553 580 89 77
E-Posta : 4levent@aikimode.com
E-Posta : bilgi@aikimode.com

Aikimode Aiki Akademi genel merkezi toplamda 1500 metrekare alana sahip olup 8 ayrı çalışma alanı (dojo) bulunmaktadır. İzleme salonu,  ofis,ve bay-bayan-çocuk soyunma odalarınının bulunduğu Akademi’de öğrenciler için kablosuz internet hizmeti de mevcuttur.

Haftanın hergünü sabah, öğle ve akşam aikido  yapabilme olanağı Aikimode Aiki Akademi öğrencilerinin. Dilerseniz grup derslerinin haricinde aikido özel dersler de alabilmektesiniz.

Eğitim Sistemi

Aikimode Aiki Akademi merkezi Japonya’da bulunan Tokyo’daki Aikikai Hombu Dojo’ya bağlı olarak aikido eğitimlerine devam etmektedir. Aynı zamanda kurucumuz ve baş eğitmenimiz Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei Türkiye’deki Aikido’dan sorumlu federasyon tarafından onaylı antrenörlük ve dan derecelerine sahip üst düzey eğitmenler arasındadır.

Misyon

Aikido sanatının sürekli çalışıldığı ve dünyadaki gelişmelerin sürekli takip edilerek öğrencilerine faydalı bir şekilde aktarıldığı Aikimode Aiki Akademi’nin uluslararası bir Aikido okulu olmasını sağlamak en temel görevimiz.

Vizyon

Kaliteden ödün vermeden öğrencilerini sürekli kazanmaya çalışan bir  duruşla yolumuza devam ediyoruz.

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent Video Tur

Paylaş.

Yorumlara kapalıdır.