TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikido eğitimlerine kendinizin veya çocuğunuzun başlamasını mı istiyorsunuz ? Avrupa’nın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en çok aikido eğitimi verilen merkezi Aikimode Aiki Akademi’ye hoşgeldiniz. Eğitimlerimiz senenin 12 ayı boyunca kesintisiz devam etmektedir. Yeni başlamak isteyenler için başlangıç sınıfları senenin her ayı mevcuttur.

İlk olarak 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’deki merkezlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda instagram adresimizden de aktivitelerimizi inceleyebilirsiniz. Merkezlerimizin fotoğraf ve videolarını önceden görmeniz sizlere nerede ve hangi şartlarda aikido öğreneceğiniz hakkında ön bilgi verecektir.

İkinci olarak sizlerden ricamız 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’deki antrenman programlarını incelemeniz. Hangi yaş grubunda, hangi saatlerde eğitim olduğunu buradaki tablolardan detaylı öğrenebilirsiniz. Her şubemizde 1 den fazla dojo (antrenman alanı) olduğu için programımız biraz kapsamlı. Kafanız karışmasın. Bunun haricinde üçüncü kısımda fiyat tablosunda seçtiğiniz şubede istediğiniz yaş grubunun hangi saatlerde var olduğunu ayrıca detaylı belirttik. Tabloları kolay anlayabilmeniz için bu linkteki videoyu izlemenizi öneriyoruz. https://youtu.be/pYWLksWwNYw

Üçüncü dikkat etmeniz gereken kısım ücretlendirme. Aikimode’de 3-60 yaş arası 1000’den fazla kişi eğitim aldığı için birçok seçenek mevcut. Farklı yaş gruplarına göre haftada 1, 2 veya 2+ antrenmana katılım gerçekleştirilebilmekte. Aikido’ya kendinizin veya çocuğunuzun katılmasını isterseniz eğitimler için detaylı bir fiyat listesi hazırladık. Aikimode’de herkese uygun bir program olduğunu tekrardan belirtmek isteriz. Fiyat listesini detaylı incelemek için tıklayınız.

Dördüncü aşamada  sistemimizi detaylı incelemek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz. Bu kısımda aikido’nun faydaları, aikimode eğitim sistemi ve genel bilgiler yer almaktadır. Aslında bu kısımda Aikido eğitimini neden Aikimode’da almanız gerektiğini size anlatıyoruz. Maalesefki Aikido eğitimi verilen birçok yer kayıt dışı, ruhsatsız ve sistemsiz çalışmakta. Bu durum Aikido eğitimi almak isteyen sizleri orta ve uzun vadede olumsuz etkileyebilmektedir. Kısa vadede (2-3 aylık dönemde) öğrenciye yararlı gibi gözüken, aylık kayıt ve ucuz fiyat politikası ile öğrencileri kendine çeken bu yerler orta ve uzun vadede maalesef faydadan çok zarar oluşturmaktadırlar. Burada bilinçli tüketici olarak eğitim almak istediğiniz kurumu araştırma göreviniz bulunmaktadır.

Beşinci aşamada ise program, ücretlendirme ve genel sistem incelendikten sonra eğer Aikido eğitimlerine başlamak isterseniz rezervasyon için 0 532 608 45 60 ‘tan bizi arayabilirsiniz. Sayfanın altında bulunan ”BİZE ULAŞIN” düğmesine tıklayarak bizlere hızlı bir şekilde mesajlarınızı ulaştırabilir ve telefon numaralarınızı bırakarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz. 

Altıncı aşamada ise ”Neden Aikimode”un tercih edildiğini kurucumuz Sensei Oguzhan Başkurt son ayrıntısına kadar anlatıyor. Kaliteli bakış açısına sahip bir yer arıyorsanız, bu videoda anlatılanlar sizlere kılavuz olsun.

 

 

Önemli Hatırlatmalar

  • 18 Yaş altı aikidoya katılmak isteyenlerin rezervasyon için velilerinin araması istenmektedir. Velilerin ”Aikido’ya Başlama Kılavuzu”nu detaylı incelemeleri önemle hatırlatılır.
  • 18-24 Yaş aralığında aikidoya katılmak isteyen Üniversite lisans öğrencilerinin rezervasyon için aramadan önce velilerine danışmaları tavsiye olunur
  • 3-12 Yaş çocuğunu aikidoya başlatmak isteyen velilerin rezervasyon için aramadan önce eşlerine danışmalarını bir küçük tavsiye olarak sizlere iletiyoruz. (Bu durum ile nadir de olsa karşılaşabilmekteyiz. Bir veli çocuğunu aikidoya başlatmak isterken diğer eşin durumdan haberdar olmaması belirsizlik oluşturabilmektedir.
Paylaş.