ArabicBulgarianChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanishTurkish

Hoşgeldin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hoşgeldiniz

Aikimode Aiki Akademi’ye hoş geldiniz. Aikimode Aiki Akademi CRM sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuza otomatik sms’ler göndererek sizi sürekli bilgilendirmeye çalışır. Etkinlikler, doğum günleri, özel günler, sınavlar, kayıt yenilemeler, devamsızlıklar, hatırlatmalar, ,üyelik dondurmaları gibi işlemlerde sms mesajının size ulaşabilmesi için cep telefon bilginizin güncel olması gerekmektedir.

Aşağıdaki yazıları (PDF leri) Aikido ve Aikimode Aiki Akademi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz ayrıntılı bir şekilde hazırladık. Kendinizi veya çocuğunuzu siyah kuşak ve daha ileri seviyelere taşıyabilmek yani size maksimum fayda sağlayabilmemiz için eğitim sistemimizi sizlerin de öğrenmenizi istiyoruz. Aslında sorabileceğiniz tüm soruların cevapları aşağıda. Sizlerden ricamız zamanınızı ayırıp yazıyı (PDF’leri) sonuna kadar okumanız.

Linklere tıklayarak PDF dosyalarını indirebilirsiniz.  Sizler için kolaylık olması amacı ile okumanız gereken yazıları önem sırasına göre renklendirdik.

  1. Kırmızı (Muhakkak okunmalı)
  2. Turuncu (Önemli)
  3. Mavi (Bilinse iyi olur)
  4. Siyah (Keyfinize bağlı)

 

Aikimode Aiki Akademi Eğitim Sistemi

Tek bir PDF’te tüm yazılanları okumak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medya Aikimode Aiki Akademi

Aikimode Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ve kaliteli aikido okullarından biri olmasının yanı sıra öğrencisine en çok fayda üreten aikido okullarından biridir. Yeni katılan öğrencilerimiz bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilir, eğitim ve organizasyonlardan haberdar olabilir.

Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei

Aikimode Aiki Akademi

Aikimode Öğrenci Facebook Grupları

Paylaş.