Hoşgeldin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hoşgeldiniz

Aikimode Aiki Akademi’ye hoş geldiniz. Aikimode Aiki Akademi CRM sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuza otomatik sms’ler göndererek sizi sürekli bilgilendirmeye çalışır. Etkinlikler, doğum günleri, özel günler, sınavlar, kayıt yenilemeler, devamsızlıklar, hatırlatmalar, ,üyelik dondurmaları gibi işlemlerde sms mesajının size ulaşabilmesi için cep telefon bilginizin güncel olması gerekmektedir. Aikimode’de bağlı bulunduğunuz şubeye 0850 473 05 60 tan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki yazıları (PDF leri) Aikido ve Aikimode Aiki Akademi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için özenle ayrıntılı bir şekilde hazırladık. Kendinizi veya çocuğunuzu siyah kuşak ve daha ileri seviyelere taşıyabilmek yani size maksimum fayda sağlayabilmemiz için eğitim sistemimizi sizlerin de öğrenmenizi istiyoruz. Aslında sorabileceğiniz tüm soruların cevapları aşağıda. Sizlerden ricamız zamanınızı ayırıp yazıyı (PDF’leri) sonuna kadar okumanız. Lütfen sonra okurum nasıl olsa demeyin.  Yine sorunuz olması durumunda biz yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

Linklere tıklayarak PDF dosyalarını indirebilir hatta yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Velilerden ekstra ricamız sistemle ilgili (PDF dosyaları) okuyup anladıklarını çocuklarına da anlatmalarıdır. Sizler için kolaylık olması amacı ile okumanız gereken yazıları önem sırasına göre renklendirdik.

  1. Kırmızı (Muhakkak okunmalı)
  2. Turuncu (Önemli)
  3. Mavi (Bilinse iyi olur)
  4. Siyah (Keyfinize bağlı)

 

Aikimode Aiki Akademi Eğitim Sistemi

Tek bir PDF’te tüm yazılanları okumak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Aikimode Aiki Akademi

Aikimode Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ve kaliteli aikido okullarından biri olmasının yanı sıra öğrencisine en çok fayda üreten aikido okullarından biridir. Yeni katılan öğrencilerimiz bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilir, eğitim ve organizasyonlardan haberdar olabilir.

Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei

https://www.facebook.com/oguzhan.baskurt

https://twitter.com/samurai_xp

https://www.instagram.com/airsamurai/

https://www.linkedin.com/in/oğuzhan-ulvi-başkurt-b9b19546/

https://www.youtube.com/user/aikimode2009

Aikimode Aiki Akademi

https://www.facebook.com/aikimode/

https://twitter.com/aikimode

https://www.instagram.com/aikimode/

https://www.youtube.com/user/aikidoturkey

Aikimode Öğrenci Facebook Grupları

Aikimode Facebook Grup

https://www.facebook.com/groups/6448862084/?fref=ts

Aikimode E-Eğitim

https://www.facebook.com/groups/269015343270401/?fref=ts

Aikimode Tema Seminerleri

https://www.facebook.com/groups/1795774907341653/?fref=ts

 

Paylaş.

Yorumlara kapalıdır.