TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Aiki Akademi’ye Hoşgeldiniz.

Öncelikle Aikimode’de başarılı bir Aikido geleceğiniz olması adına tüm kayıt olan öğrencilerimiz ve velilerimiz hoşgeldin videomuzu sonuna kadar izlemelidirler. Aşağıdaki videoları tercihen 1,5X veya 2X hızlarda izleyebilirsiniz.

Tüm üyeler bağlı bulundukları şube ile aikimode uygulama (app) üzerinden iletişim kurmalıdırlar. Aikimode’ye çocuklarını kayıt yaptıran veliler çocukları adına uygulamayı kullandıklarını unutmamalıdırlar.(12 yaş altı çocukların üyeliklerini velisi yönetmelidir) Üye olanlara şube tarafından aktivasyon kodu gönderilmektedir. Bir üyelik sadece 1 telefonda aktif olabilmektedir.(Çocuk üyeliklerin  üyeliklerini anne veya babası yönetmelidir. Yani çocuğun üyeliği hem anne hem de babanın telefonunda aktif olamaz.) Ama 1 telefona 2 ve daha fazla üyelik açılabilir.(2 ve fazla çocuğu sadece anne veya babası tek telefonda yönetebilir. )

 1. Aikimode uygulamayı (app) indirin. (Appstore veya Playstore)
 2. Şubeden sizin telefonunuza gönderilerilen SMS teki kullanıcı adı ve şifreyi uygulamaya girin.
 3. Sonraki ekranda kendi e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifreyi giriniz.

Üye olmayanlar (çocuğu üye olmasına rağmen veli bir eğitim hizmeti almadığı için doğal olarak üyemiz değildir. Bizler velilerin de uygulamaya kayıt yaptırmalarını istiyoruz ki gelişmelerden haberdar olsunlar.) https://aikimode.gympro.online/Register  linkten ayrıca kayıt olup kendi adlarına da uygulamayı kullanabilirler. Her üyelik sadece bir telefonda aktif olduğu için diğer velinin de bildirimleri alabilmesi adına kayıt olmanızı öneriyoruz. 2 veya daha çok 12 yaş altı çocuğu olan veliler dilerlerse tek telefona tüm çocukları için uygulama (app) kurabilirler. 

Aşağıda vermiş olduğumuz linki çevrenizdekilere de gönderip (aikimode üyesi olayanlar) onlarında bizlerden haberdar olmalarını ve çeşitli etkinliklere app üzerinden kayıt olmalarını sağlayabilirsiniz.

 1. Aikimode uygulamayı (app) indirin. (Appstore veya Playstore)
 2. https://aikimode.gympro.online/Register linkten kayıt olun.
 3. İndirdiğiniz aikimode uygulamaya e-posta ve oluşturduğunuz şifrenizi kullanarak giriş yapın.

Aşağıdaki yazıları okuyup videoları izlediğinizde yaş gruplarına göre Aikido eğitimlerimizi nasıl planladığımızı daha net anlayacaksınız.

3-12 Yaş Aikido Bilgilendirme

12+ Yaş Aikido Bilgilendirme

Aikimode Aiki Akademi CRM sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuza otomatik sms’ler göndererek sizi sürekli bilgilendirmeye çalışır. Etkinlikler, doğum günleri, özel günler, sınavlar, kayıt yenilemeler, devamsızlıklar, hatırlatmalar, ,üyelik dondurmaları gibi işlemlerde sms mesajının size ulaşabilmesi için cep telefon bilginizin güncel olması gerekmektedir.

Aşağıdaki yazıları (PDF leri) Aikido ve Aikimode Aiki Akademi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz ayrıntılı bir şekilde hazırladık. Kendinizi veya çocuğunuzu siyah kuşak ve daha ileri seviyelere taşıyabilmek yani size maksimum fayda sağlayabilmemiz için eğitim sistemimizi sizlerin de öğrenmenizi istiyoruz. Aslında sorabileceğiniz tüm soruların cevapları aşağıda. Sizlerden ricamız zamanınızı ayırıp yazıyı (PDF’leri) sonuna kadar okumanız.

Linklere tıklayarak PDF dosyalarını indirebilirsiniz.  Sizler için kolaylık olması amacı ile okumanız gereken yazıları önem sırasına göre renklendirdik.

 1. Kırmızı (Muhakkak okunmalı)
 2. Turuncu (Önemli)
 3. Mavi (Bilinse iyi olur)
 4. Siyah (Keyfinize bağlı)

 

Aikimode Aiki Akademi Eğitim Sistemi

 

Aikimode Uygulama (App) 

Değerli üyelerimiz, velilerimiz ve takipçilerimiz,

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız aikimode uygulamamız (app) kullanımınızda. Artık Aktif üyelerimiz ile tüm iletişimler aikimode uygulama (app) üzerinden gerçekleşecektir.

Aikimode uygulamayı (app) Appstore ve PlayStore’dan indirebilirsiniz.

Uygulamayı kimler kullanabilir ?

Çocukları üye olan veliler çocukları adına uygulamayı kullandıklarını bilmelidirler.1 den fazla çocuğu kayıt olan veliler dilerlerse aynı telefonda 2 ve daha üstü üye girişi yapabilmektedirler. Veya 2 veya daha fazla çocuk kayıt ettirmişlerse çocukları anne veya baba olarak paylaşabilirler.

 • Aktif üyelerimiz
  • Bağlı bulundukları şubeye e-posta göndererek aktivasyon kodu talebinde bulunmalıdırlar.Sonrasında gelen aktivasyon kodundaki kullanıcı adı ve şifre ile cep telefonlarına indirdikleri uygulamaya giriş yapmalı ve bir sonraki ekranda e-posta adresi ve kendine özel şifre belirleyip onayları vermelidir. Sonrasında uygulama kullanıma hazır olmaktadır.
 • Pasif üyelerimiz
  • Daha önceden hizmet aldıkları şubeye e-posta göndererek aktivasyon kodu talebinde bulunmalıdırlar.Sonrasında gelen aktivasyon kodundaki kullanıcı adı ve şifre ile cep telefonlarına indirdikleri uygulamaya giriş yapmalı ve bir sonraki ekranda e-posta adresi ve kendine özel şifre belirleyip onayları vermelidir. Sonrasında uygulama kullanıma hazır olmaktadır.
 • Aikimode Üye olmayanlar.
  • Çocuklarını getiren anne ve babalar uygulamayı çocukları namına kullanırken kendi adlarına da uygulama indirebilirler. Çocukları bizim üyemizdir.
  • Daha önce aikimode’den eğitim almamış fakat bizi takip edenler gelişmelerden (etkinlik, seminer, sınav, parti, kamp, yurtiçi-yurtdışı budo seyahatleri, aikifit, budofit, selfdefence vb.) haberdar olmak ve sonrasında kayıt olmak için uygulama indirebilirler.
  • https://aikimode.gympro.online/Register
  • https://youtu.be/9MliYXsqTH8 (Bu videoda tüm detaylar mevcut)

Aikimode uygulama (app) ücretsizdir.

Artık üyelerimiz bağlı bulunduğu şubeye e-posta göndermek yerine Aikimode uygulama (app) üzerinden tüm mesajları iletebilecek. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde seminer, sınav, parti, kamp, yurtiçi-yurtdışı budo seyahatleri, aikifit, budofit, selfdefence vb. birçok hizmet alımını da uygulama (app) üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

Eskiden üyemiz olan ve aktif üyeliği devam etmeyen pasif (eski) üyelerimiz de günlük giriş paketi ve yukarıdaki hizmetlerin alımını buradan yapabilecekler. Bu sayede İstanbul’da ikamet etmeyen fakat arada bir İstanbul’a gelenler ile aikido ve budo bağımız kopmamış olacak. Yani grup derslerine üye olmasanız bile seminer, kamp vb. gibi aktivitelere kayıt olabileceksiniz.

Aynı zamanda bu uygulama üzerinden geçmişte almış olduğunuz üyelikleri ve paketleri de tüm detayları görmüş olacaksınız.

Sizlerden ricamız (Aktif ve Pasif üyeler için) şimdi aikimode uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve şubenize aktivasyon kodu göndermesi için e-posta göndermeniz. ([email protected], [email protected], [email protected])

“İsim – soyad – cep telefon numara” yazarak, “aktivasyon kodu istiyorum” demeniz yeterli.

Artık Uygulama’dan göndereceğimiz anlık bildirimler ile daha canlı ve dinamik bir yapıya kavuşuyoruz. 100 lerce şube ile bir dünya markası oluşturma hedefimizde sizleri her daim yanımızda görmek bizlere motivasyon ve güç katacaktır.

Aşağıdaki videoda uygulamayı indirdikten sonra nasıl kayıt olacağınızı tane tane anlatıyoruz. Lütfen bu videoyu izledikten sonra uygulamayı indirip kayıt olunuz. 1,5X veya 2X hızda izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki yazıları okuyup videoları izlediğinizde yaş gruplarına göre Aikido eğitimlerimizi nasıl planladığımızı daha net anlayacaksınız.

 

Aikimode Uygulama (app) Kayıt İşlemi

 

Aikimode Uygulama (app) Telafi Ders Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Sınav Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Seminer Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Ay’ın Antrenmanı Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Stüdyo Alan Kiralama 

 

Aikimode Uygulama (app) Çocuk(3-12) Antrenman Paketi Satın Alma ve Rezervasyonu Oluşturma

Aikimode Aiki Akademi’de çocuk (3-12) grup derslerimizde 6 aylık kayıtlar bulunmaktadır. Bunun dışında grup derslerine seanslık katılmak isteyenler için oluşturduğumuz paketlerden kimlerin yararlanabileceğini aşağıda sıralıyoruz.

 • Çocuk haftada 1 veya 2 antrenmana kayıtlı bulunan ve ek grup dersi almak isteyenler.(genellikle okulların ara , kış ve yaz tatil dönemlerinde İstanbul’da bulunanlar)
 • Daha önce kayıt olmuş fakat şu an grup derslerine kayıtlı bulunmayan eski (pasif) üyeler.
 • Şehirdışı veya yurtdışında yaşayıp belirli bir süre zarfında İstanbul’da bulunanlar.

Aikimode Uygulama (app) Genç&Yetişkin Antrenman Paketi Satın Alma ve Rezervasyonu Oluşturma

Aikimode Aiki Akademi’de Genç&Yetişkin grup derslerimizde 6 ve 12 aylık kayıtlar bulunmaktadır. Bunun dışında grup derslerine seanslık katılmak isteyenler için oluşturduğumuz paketlerden kimlerin yararlanabileceğini aşağıda sıralıyoruz.

 • Genç&Yetişkin (12+) Haftada 1 gün veya Genç&Yetişkin sınırlı üyelikler (Genç&Yetişkin 2+ sınırsız program dışında kayıt olanlar)
 • Daha önceden grup derslerine kayıt olmuş fakat şu an grup derslerine kayıtlı bulunmayan eski (pasif) üyeler
 • Şehirdışı veya yurtdışında yaşayıp belirli bir süre zarfında İstanbul’da bulunanlar

Aikimode Uygulama (app) Çocuk Savunma Eğitimi Kayıt ve Rezervasyon Oluşturma (Aktif ve Pasif üyeler için)

Aikimode Uygulama (app) Çocuk Savunma Eğitimi Kayıt ve Rezervasyon Oluşturma (Aikimode üyesi olmayanlar için)

 

Sosyal Medya Aikimode Aiki Akademi

Aikimode Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ve kaliteli aikido okullarından biri olmasının yanı sıra öğrencisine en çok fayda üreten aikido okullarından biridir. Yeni katılan öğrencilerimiz bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilir, eğitim ve organizasyonlardan haberdar olabilir.

Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei

Aikimode Aiki Akademi

 

Aikimode Öğrenci Facebook Grupları

Paylaş.