TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Uygulama (App) Duyuru

Değerli üyelerimiz, velilerimiz ve takipçilerimiz,

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız aikimode uygulamamız (app) kullanımınızda. Artık Aktif üyelerimiz ile tüm iletişimler aikimode uygulama (app) üzerinden gerçekleşecektir.

Aikimode uygulamayı (app) Appstore ve PlayStore’dan indirebilirsiniz.

Uygulamayı kimler kullanabilir ?

Çocukları üye olan veliler çocukları adına uygulamayı kullandıklarını bilmelidirler.1 den fazla çocuğu kayıt olan veliler dilerlerse aynı telefonda 2 ve daha üstü üye girişi yapabilmektedirler. Veya çocukları anne veya baba olarak paylaşabilirler.

 • Aktif üyelerimiz
  • Bağlı bulundukları şubeye e-posta göndererek aktivasyon kodu talebinde bulunmalıdırlar.Sonrasında gelen aktivasyon kodundaki kullanıcı adı ve şifre ile cep telefonlarına indirdikleri uygulamaya giriş yapmalı ve bir sonraki ekranda e-posta adresi ve kendine özel şifre belirleyip onayları vermelidir. Sonrasında uygulama kullanıma hazır olmaktadır.
 • Pasif üyelerimiz
  • Daha önceden hizmet aldıkları şubeye e-posta göndererek aktivasyon kodu talebinde bulunmalıdırlar.Sonrasında gelen aktivasyon kodundaki kullanıcı adı ve şifre ile cep telefonlarına indirdikleri uygulamaya giriş yapmalı ve bir sonraki ekranda e-posta adresi ve kendine özel şifre belirleyip onayları vermelidir. Sonrasında uygulama kullanıma hazır olmaktadır.
 • Aikimode Üye olmayanlar
  • Çocuklarını getiren anne ve babalar uygulamayı çocukları namına kullanırken kendi adlarına da uygulama indirebilirler. Çocukları bizim üyemizdir.
  • Daha önce aikimode’den eğitim almamış fakat bizi takip edenler gelişmelerden (etkinlik, seminer, sınav, parti, kamp, yurtiçi-yurtdışı budo seyahatleri, aikifit, budofit, selfdefence vb.) haberdar olmak ve sonrasında kayıt olmak için uygulama indirebilirler.
  • https://aikimode.gympro.online/Register
  • https://youtu.be/9MliYXsqTH8 (Bu videoda tüm detaylar mevcut)

Aikimode uygulama (app) ücretsizdir.

Artık üyelerimiz bağlı bulunduğu şubeye e-posta göndermek yerine Aikimode uygulama (app) üzerinden tüm mesajları iletebilecek. Aynı zamanda ilerleyen dönemlerde seminer, sınav, parti, kamp, yurtiçi-yurtdışı budo seyahatleri, aikifit, budofit, selfdefence vb. birçok hizmet alımını da uygulama (app) üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

Eskiden üyemiz olan ve aktif üyeliği devam etmeyen pasif (eski) üyelerimiz de günlük giriş paketi ve yukarıdaki hizmetlerin alımını buradan yapabilecekler. Bu sayede İstanbul’da ikamet etmeyen fakat arada bir İstanbul’a gelenler ile aikido ve budo bağımız kopmamış olacak. Yani grup derslerine üye olmasanız bile seminer, kamp vb. gibi aktivitelere kayıt olabileceksiniz. 

Aynı zamanda bu uygulama üzerinden geçmişte almış olduğunuz üyelikleri ve paketleri de tüm detayları görmüş olacaksınız.

Sizlerden ricamız (Aktif ve Pasif üyeler için) şimdi aikimode uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve şubenize aktivasyon kodu göndermesi için e-posta göndermeniz. ([email protected], [email protected], [email protected])

“İsim – soyad – cep telefon numara” yazarak, “aktivasyon kodu istiyorum” demeniz yeterli.

Artık Uygulama’dan göndereceğimiz anlık bildirimler ile daha canlı ve dinamik bir yapıya kavuşuyoruz. 100 lerce şube ile bir dünya markası oluşturma hedefimizde sizleri her daim yanımızda görmek bizlere motivasyon ve güç katacaktır.

Aşağıdaki videoda uygulamayı indirdikten sonra nasıl kayıt olacağınızı tane tane anlatıyoruz. Lütfen bu videoyu izledikten sonra uygulamayı indirip kayıt olunuz. 1,5X veya 2X hızda izleyebilirsiniz.

Aikimode Uygulama (App) Kullanım Videoları

Aşağıdaki yazıları okuyup videoları izlediğinizde yaş gruplarına göre Aikido eğitimlerimizi nasıl planladığımızı daha net anlayacaksınız.

 

Aikimode Uygulama (app) Kayıt İşlemi

 

Aikimode Uygulama (app) Telafi Ders Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Sınav Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Seminer Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Ay’ın Antrenmanı Rezervasyonu Oluşturma

 

Aikimode Uygulama (app) Stüdyo Alan Kiralama 

 

Aikimode Uygulama (app) Çocuk(3-12) Antrenman Paketi Satın Alma ve Rezervasyonu Oluşturma

Aikimode Aiki Akademi’de çocuk (3-12) grup derslerimizde 6 aylık kayıtlar bulunmaktadır. Bunun dışında grup derslerine seanslık katılmak isteyenler için oluşturduğumuz paketlerden kimlerin yararlanabileceğini aşağıda sıralıyoruz.

 • Çocuk haftada 1 veya 2 antrenmana kayıtlı bulunan ve ek grup dersi almak isteyenler.(genellikle okulların ara , kış ve yaz tatil dönemlerinde İstanbul’da bulunanlar)
 • Daha önce kayıt olmuş fakat şu an grup derslerine kayıtlı bulunmayan eski (pasif) üyeler.
 • Şehirdışı veya yurtdışında yaşayıp belirli bir süre zarfında İstanbul’da bulunanlar.

 

Aikimode Uygulama (app) Genç&Yetişkin Antrenman Paketi Satın Alma ve Rezervasyonu Oluşturma

Aikimode Aiki Akademi’de Genç&Yetişkin grup derslerimizde 6 ve 12 aylık kayıtlar bulunmaktadır. Bunun dışında grup derslerine seanslık katılmak isteyenler için oluşturduğumuz paketlerden kimlerin yararlanabileceğini aşağıda sıralıyoruz.

 • Genç&Yetişkin (12+) Haftada 1 gün veya Genç&Yetişkin sınırlı üyelikler (Genç&Yetişkin 2+ sınırsız program dışında kayıt olanlar)
 • Daha önceden grup derslerine kayıt olmuş fakat şu an grup derslerine kayıtlı bulunmayan eski (pasif) üyeler
 • Şehirdışı veya yurtdışında yaşayıp belirli bir süre zarfında İstanbul’da bulunanlar

 

Aikimode Uygulama (app) Çocuk Savunma Eğitimi Kayıt ve Rezervasyon Oluşturma (Aktif ve Pasif üyeler için)

Aikimode Uygulama (app) Çocuk Savunma Eğitimi Kayıt ve Rezervasyon Oluşturma (Aikimode üyesi olmayanlar için)

Paylaş.