TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Aiki Akademi’de yeni bir uygulama başlattık. Stüdyo (Dojo) Alan Kiralama ile artık herkes stüdyoların boş olan saatlerinde serbest çalışmalar yapabilecek. Örneğin aikido sınavınıza hazırlanıyorsunuz veya özel bir gösteriye. Grup derslerinin dışında  sizin gibi sınavlara hazırlanan diğer öğrencilerle serbest antrenman yapmak ihtiyacındasınız fakat antrenman yapacak alan lazım. İşte bu durum ve benzer durumlar için tasarladığımız alan kiralama hizmeti ile seçeceğiniz saatte stüdyolarda bulunarak çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. İleri zamanlarda talebe göre daha çok saat seçeceği de oluşturacağız.

Bu hizmetten kimler yararlanabilir,

  • Aikimode öğrencileri serbest aikido çalışmaları için kiralayabilirler.
  • Farklı branşlarda salon-mat sporları ile uğraşanlar (judo,karate,güreş vb.) özel ders vermek için kendisi ve dersi alacaklar ile birlikte alan kiralayabilirler. (Örneğin Judo eğitmenisiniz ve 2 kişiye özel ders vermek istiyorsunuz. Sizinle birlikte öğrencilerinizde uygulamaya kayıt olup stüdyo alan kiralama satın alabilir ve satın aldıkları paket için saat seçip rezervasyon oluşturabilirler.
  • Öğrencilerimizin velileri veya herhangi birileri stüdyo alan kiralama yapabilirler. (Örneğin yoga veya pilates eğitmenliği belgeniz var ama profesyonel olarak bu işi yapmıyorsunuz. Ama 4-5 arkadaşınız sizin yöneteceğiniz bir derste yoga yapmak istiyor. Siz ve diğer katılımcılar uygulamaya kayıt olup stüdyo alan kiralama satın alabilir ve satın aldıkları paket için saat seçip rezervasyon oluşturabilirler.

 

 

Paylaş.