Aikimode Aiki Akademi yeni Merkezi 4. Levent Sapphire AVM de açıldı. Aikido ve Budo antrenmanlarına 2019 Ekim itibari ile başladık. Merkezlerimizde felsefemiz;

1- Kaliteyi en ön planda tutmak,
2- Yetişkin, Genç ve Çocuk öğrencilerimizin daha düzenli ve çok antrenmanlara gelebilmesi için çözüm odaklı yaklaşımlarla merkezlerimizi oluşturmak (Ulaşım, Antrenman saatleri, Güvenlik, Hijyen vb.)
3- Ne yapar isek Aşk ve tutku ile yapmak,

Aikimode Aiki Akademi 2007 yılından itibaren yetişkinler(12+) ve 3-12 yaş çocuklar için aikido eğitimleri vermektedir. Eğitimlerde Saygı ve sevgi ilkeleri temel alınarak savaş ve sanat kavramları budo(Savaş Sanatları) disiplinleri çerçevesinde öğretilmektedir. Öğrencinin savaşçı ve sanatkâr olabilme çizgisinde istikrarlı ve ahlaklı bir yol izlenmesi hedeftir.

Adres: İstanbul Sapphire AVM Kat: B4
Telefon : +90 (0) 532 608 45 60
E-Posta : ”Bize Ulaşın” düğmesinden mesajınızı yazabilirsiniz.

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent Sapphire’de 3 ayrı çalışma alanı (dojo) bulunmaktadır.

Haftanın hergünü sabah, öğle ve akşam aikido  yapabilme olanağı Aikimode Aiki Akademi öğrencilerinin. Dilerseniz grup derslerinin haricinde aikido özel dersler de alabilmektesiniz.

Eğitim Sistemi

Aikimode Aiki Akademi merkezi Japonya’da bulunan Tokyo’daki Aikikai Hombu Dojo’ya bağlı olarak aikido eğitimlerine devam etmektedir. Aynı zamanda kurucumuz ve baş eğitmenimiz Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei Türkiye’deki Aikido’dan sorumlu federasyon tarafından onaylı antrenörlük ve dan derecelerine sahip üst düzey eğitmenler arasındadır.

Misyon

Aikido sanatının sürekli çalışıldığı ve dünyadaki gelişmelerin sürekli takip edilerek öğrencilerine faydalı bir şekilde aktarıldığı Aikimode Aiki Akademi’nin uluslararası bir Aikido okulu olmasını sağlamak en temel görevimiz.

Vizyon

Kaliteden ödün vermeden öğrencilerini sürekli kazanmaya çalışan bir  duruş ile yolumuza devam ediyoruz.

 

Paylaş.