TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish
Gösteriliyor 1 of 1

Türkiye’de Aikido’nun 40.Yılı etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin ilk ve en kıdemli Aikidocularından Mehmet Lemi Bağdatlılar (7.Dan) misafirimiz olacak. Cumartesi 19.30-21.00 arasında Mehmet Lemi Bağdatlılar Shihan Aikimode’nin genç&yetişkin sınıfı (12-60 Yaş Grubu) öğrencileri için çok özel bir seminer verecek. Aikimode Aiki Akademi’nin 16. Yılını da kutlayacağımız etkinliklerinde katılanlara iyi antrenmanlar dileriz.

Eğitmen : Mehmet Lemi Bağdatlılar (7.Dan)
Eğitim yeri : Aikimode Aiki Akademi 4.Levent
Kontenjan : 60 kişi (12-60 Genç&Yetişkin grubu öğrencileri için)
Tema : 40. Yıl Etkinlikleri ve Aikimode 16.Yıl Semineri
Eğitimin tarihi: 14 Ekim 2022 Cumartesi 19.30-21.00

Aikimode Aiki Akademi Aktif Üyeleri : 200 TL (İndirim kodu aktif öğrencilerin cep telefonuna sms olarak gönderilmiştir. Size gönderilecek kod ile 500 TL olan seminer ücretini 200 TL olarak ödeyebilirsiniz)

Aikimode Aiki Akademi Pasif Üyeleri : 300 TL (İndirim kodu için uygulama üzerinden şubeye mesaj yollayınız. Size gönderilecek kod ile 500 TL olan seminer ücretini 300 TL olarak ödeyebilirsiniz)

Aikimode Aiki Akademi Full-Part Çalışanları: 100 TL

Aikimode Aiki Akademi dojoları dışından : 500 TL

Lemi Shihan Özel Davetlileri: 300 TL (İndirim kodu için Lemi Shihan ile irtibata geçebilirsiniz. Sizlere gönderilecek kod ile 500 TL olan seminer ücretini 300 TL olarak ödeyebilirsiniz)

 

Etkinlik Programı:

  • 19.30 – 21.00 ( Mehmet Lemi Bağdatlılar)
  • 21.00 – 22.00 Pasta Kesimi ve Kapanış Seromonisi

 

Eğitime katılmak isteyen Aikimode çalışanları Aikimode Aiki Akademi’deki danışma masasından kayıtlarını yaptırabilirler. Eğitime katılmak isteyen öğrenciler ve üyeler aikimode uygulama (app) üzerinden kayıt yaptırabilirler. Aşağıdaki videoyu izleyerek seminerlere nasıl kayıt yaptırabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sınırlı kontenjan olması dolayısı ile lütfen kayıtlarınızı vakit geçirmeden yaptırınız.

Mehmet Lemi Bağdatlılar Sensei (7. Dan)

Mehmet Lemi Bağdatlılar Sensei Türkiye’de Aikido‘nun kurucusu Kenji Kumagai Shihan’ın ilk öğrencilerinden olup Türkiye Aikidosunun gelişmesinde önemli rol oynamıştır.Türkiye’nin ilk ve en kıdemli aikidokalarındandır. Şu anda enejisini Aikido ve Budo eğitimi veren öğrencilerine aktararak gelişimin sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır.

Seminerlerin Amacı

Bu eğitim kapsamında katılımcılar öğrendikleri tekniklerler ile kendilerini koruyabilecek, temel etkisizleştirme tekniklerini öğrenecek ve beklenmedik saldırılara karşı çözümler üretebilecektir. Bu eğitimlerde 10’dan fazla teknik bilgi, farkındalık ve strateji anlatılacaktır.

Aikimode Aiki Akademi her ayın son haftasında tüm aikido camiası ve yetişkin (12 Yaş ve üzeri) öğrencilerinin katılabileceği müfredatının dışında özel bir konu veya teknik üzerine ”tema” çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmaların amacı aşağıda belirtilmiştir;

  • Aikido öğrencilerinin teknik kapasitesini arttırmak,
  • Aikido çalışanların bakış açılarını genişletmek,
  • Arkadaşlık ve dostluğu ön plana çıkartarak dojo içindeki ve dışındaki dayanışmayı arttırmak,

Seminerler aikido derslerinden işleniş açısından çok farklıdır. Normal aikido eğitimlerinde bir derste yaklaşık 5-6 teknik eğitmen tarafından gösterilir. Teknik anlatımı minimum pratik maksimum seviyede olmalıdır. Seminerde 1 veya 2 teknik anlatımları ile derinlemesine farklı uygulamaları ile gösterilir. Belki öğrencinin birkaç sene içerisinde edinebileceği tecrübe teorik olarak 1 güne sıkıştırılabilmiş olabilir. Seminer Sensei’nin bilgisinin derinliğini gösterir.

TEMA seminerlerine katılan öğrenciler için video ve görsellerin yer aldığı özel bir Facebook grubu oluşturduk. Bir sene içerisinde herhangi bir seminere kayıt yaptırıp gelen öğrenciler bu gruba kayıt olabilmektedirler. Aynı zamanda Sensei’nin whatsapp toplu mesaj listesinede eklenerek seminerde çekilen videolara ulaşabileceklerdir.

https://www.facebook.com/groups/1795774907341653/?fref=ts

Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

Gösteriliyor 1 of 1
Paylaş.