TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

2015 Eylül ayında Ataşehir Guide ve Kadıköy Guide dergilerinde Aikido ile haber olduk. Haberin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Türkiye’nin ve Avrupa’nın En Büyük Aikido Merkezi Ataşehir’de…

Türkiye’nin en büyük Aikido ve Budo (Savaş Sanatları) merkezlerinden Aikimode Aiki Akademi, İstanbul’un Avrupa yakasından sonra büyük bir yatırımla İstanbul’un Anadolu yakasında da Ağustos itibari ile bir şubesini açtı.guide1

Büyüklük olarak Avrupa’daki en büyük Aikido merkezi olan Aikimode Aiki Akademi Ataşehir’de 3 ayrı çalışma alanı bulunmakta. Eğitim kalitesinden velilerin bekleme alanına kadar herşey son derece ayrıntılı düşünülmüş. Aikimode’un kurucusu Oğuzhan Başkurt Sensei Türkiye’nin en genç 5. Dan (5. Derece siyah kuşak) aikido eğitimenlerinden. Ona göre bir şey yapılacaksa insan tüm kalbini ortaya koymalı.

4-12 yaş gruplarının eğitim alabildiği merkezde kadın, genç ve 35 yaş üstü yetişkinlerin aikido eğitimi alabilecekleri sınıflar mevcut. Hafta’nın her günü İstanbul’un her iki yakasında Aikido yapabileceğiniz muhteşem bir ortam oluşturulmuş.

Çocuklar’da 1 nguide2umara..

Çocuk aikido eğitimlerinde çoklu asistan sistemi ile özel bir aikido eğitim modeli geliştirilmiş. Çocuğunuz 1 saat içinde maksimum fayda alabilecek bir şekilde hem aikido öğreniyor hem de ciddi bir spor altyapısı kazandırılıyor. Merkezde bir çok çocuğun anne ve babasıda aikido eğitimi almaya başlamış. Aikimode Aiki Akademi Ataşehir aynı zamanda çeşitli workshop’ların yapıldığı bir yaşam merkezi.

Şirketler için Aikido

Aikimode’de Oğuzhan Sensei’in hayata farklı açılardan bakma prensiplerini savaş sanatları çerçevesinde anlattığı bir çok kurumsal eğitim mevcut. Şirketleri için başarının formülü, savaş sanatları yaklaşımları ile şirket yönetimi, şirketler için aikido, kadınlar için savunma yöntemleri gibi kurumsal bir çok eğitim şirketlere farklı bakış açıları kazandırıyor. Turkcell, Aksigorta, Roche, Roche Diagnostic, Bilim İlaç, Daikin, Türk-Telekom, Phlips, Mey, JCB İş makinaları (STFA),Girişim Savaşçıları, FX World İstanbul, Glaxo Smith Kline, İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği), Invitel International, Dechatlon, Netbook Media eğitim verilen firmalardandır.

Paylaş.