TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Aiki Akademi Antalya Belek Atlantis otelde ilaç sektörünün öncü firmalarından Bilim İlaç’a “iş yaşamında aikido” seminerini başarı ile tamamladı.

Oğuzhan Başkurt Sensei tarafından verilen eğitimde savaş sanatı kavramının şirketler için ne denli önemli olduğu vurgulandı. Eğitimin Antalya Belek kumsallarında rahat bir konseptte gerçekleşmesi de Bilim İlaç çalışanlarının motivasyonuna katkıda bulundu. Yaklaşık 120 kişinin katıldığı seminerde savaş mesafesı, yer değiştirmenin önemi ve denge bozma prensipleri anlatıldı.

Eğitimin sonunda tüm katılımcılara Aikimode Aiki Akademi başarı sertifikası verildi.

Bilim İlaç çalışanlarına ve yönetimine Aikimode Aiki Akademi olarak sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz.

Bilim İlaç

Bilim İlaç “köklü” bir kuruluş olarak belirlediği misyon doğrultusunda; insana ve insan sağlığına önem verir, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimser, sürekli gelişmeye açıktır, ileri teknolojiyi kullanır, uluslararası standartlarda üretim yapar, müşteri odaklıdır ve ekonomik ürünler geliştirir. 

1953 yılında faaliyete başlayan Bilim İlaç, stratejik önemi olan ilaç konusunda, üretim ve pazarlama faaliyeti gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Türk ilaç sektöründeki 300 kuruluş içinde 3. sırada yer alan Bilim İlaç, her zaman pazarın üzerinde bir performans göstererek büyümeye devam etmektedir. Bilim İlaç, üretimini iki ayrı tesiste gerçekleştirmektedir. Almanya Sağlık Bakanlığı onaylı Bilim Çerkezköy, Türkiye’nin en önemli penisilin üretim tesislerinden biridir. İngiltere Sağlık Bakanlığı onaylı Bilim Gebze, Türkiye?nin en büyük, en yeni ve çevreye en duyarlı ilaç üretim tesisidir. Bilim İlaç 4.500 metrekare laboratuvar alanına sahip Türk ilaç sektörünün en büyük Ar-Ge merkezinde geliştirdiği yeni ürünlerle, Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. 50 ülkeye ihracat yapan Bilim İlaç?ın Moldova, Gürcistan, Bosna Hersek ve Arnavutluk?ta temsilcilik ofisleri bulunmaktadır. Bilim İlaç, insan sağlığını direkt olarak ilgilendiren hassas bir sektörün içerisinde hem kaliteyi ön planda tutmakta hem de gelecek nesillere saygıyı bir şirket değeri olarak benimsemektedir. 

Paylaş.