TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından organize edilen Çocuk Şenliklerinde Aikimode Aiki Akademi olarak katılımcılara Aikido sanatı hakkında bilgilendirmeler yaptık.

Kıdemli öğrencimizden Mümin Özkan’ın katılımı ile temsil edilen Aikimode Aiki Akademi, BÜMED Çocuk Şenliğine son saatlerinde diğer öğrencilerimizin katılımları ile renklendi. Boğaziçi mezunlarına aikido sanatı hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılarak yararlarından bahsedildi.

BÜMED

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), 1985 yılında kuruldu. Boğaziçi Üniversitesi camiasını bir arada tutmak ve mezunlarının üniversiteleri ile ilişkilerini devam ettirmeleri amacıyla yola çıktı.

16 bin civarında üyesi ve etkin hizmetleri ile camiayı bir arada tutuyor ve Boğaziçi Üniversitesine destek veriyor…

Boğaziçi Üniversitesi, öğrencileri, öğretim üyeleri ve mezunları ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarından birisidir.

Boğaziçi Üniversitesi’nin kendisini dünya standartlarında bir boyutta geliştirebilmesi ve Boğaziçi camiasının ülke standartlarının yükseltilmesine katkıda bulunabilmesi için tüm Boğaziçililere önemli görevler düşmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin Misyonu, mezunları birbirleri ve üniversite ile sürekli bağlantı içinde tutmak; Boğaziçi Üniversitesi’nin uluslararası platformda önde gelen bir eğitim ve araştırma kurumu olması yönünde atılacak adımlarda mezunların üzerine düşecek görevlerin organize edilmesini ve yerine getirilmesini sağlamaktır.

Paylaş.