TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Eğitmen : Oğuzhan Ulvi Başkurt
Eğitim yeri : Aikimode Aiki Akademi 4.Levent
Kontenjan : 40 kişi
Tema : Çocuk Savunma Semineri (8-14 yaş arası 2. sınıf ve 8.sınıfı kapsayan)

Eğitimin tarihi: 23 Şubat Cuma 17.00-18.00

Eğitimin ücreti: 750 TL

Aikimode Aiki Akademi Aktif Üyeleri : 300 TL (İndirim kodu aktif öğrencilerin cep telefonuna sms olarak gönderilmiştir. Size gönderilecek kod ile 750 TL olan seminer ücretini 300 TL olarak ödeyebilirsiniz)

Aikimode Aiki Akademi Pasif Üyeleri : 450 TL (İndirim kodu için uygulama üzerinden şubeye mesaj yollayınız. Size gönderilecek kod ile 750 TL olan seminer ücretini 450 TL olarak ödeyebilirsiniz)

Aikimode Aiki Akademi dojoları dışından : 750 TL

***Aktif üyelerimizin referansı ile seminere gelecek çocuklar için %20 indirim uygulanmaktadır.

Aikimode Aiki Akademi olarak çocuklar (8-14 yaş arası 2. sınıf ve 8.sınıfı kapsayan) için günlük hayatta kullanabilecekleri etkisizleştirme, saldırıyı savuşturma, olay anında stratejik düşünebilme ve kaçmak için zaman kazanabilmeye yönelik özel tekniklerin gösterileceği bir seminer tasarladık. Özellikle okul içerisinde arkadaş ortamlarında yaşanan ve akran zorbalığı dediğimiz durumlara karşı basit ve etkili uygulamaların öğretileceği bu eğitimde çocuklara kendilerini korumaya yönelik eğitim verilecektir. 

Bu eğitim kapsamında çocuklar öğrendikleri tekniklerler ile kendilerini koruyabilecek, temel etkisizleştirme tekniklerini öğrenecek ve beklenmedik saldırılara karşı çözümler üretebilecektir. Bu eğitimlerde 10’a yakın teknik bilgi, farkındalık ve strateji anlatılacak.

Aikimode Aiki Akademi ekibinin basit ve etkili anlatım dili ile tüm çocuklarımızın uygulayabileceği pratik çözümler anlatılacak, eğitimde aikido tekniklerinden de alıntılar olacak fakat eğitim bir Aikido eğitimi olmayacaktır. Çocuk savunma eğitimi ile çocuk aikido eğitimi birbirinden farklı eğitimlerdir. Aikido çok derin felsefe içeren bir disiplin olması dolayısı ile 1 güne sığdırılamayacak özel bir sanattır ve seneler gerekir. Bu nedenle çocuk savunma seminerinde günlük yaşamda tehlike anında kullanılabilecek stratejiler üzerinde durulacak ve pratikler bu bağlamda olacaktır.

  • Eğitime katılacak çocuklar spor kıyafet ile katılmalıdırlar.(Aikido yapanlar aikido kıyafeti ile katılabilirler.)
  • Eğitime katılacak çocukların spor yapmasına engel teşkil edebilecek bir sağlık problemlerinin bulunmaması gerekmektedir. Burada velinin beyanını kabul etmekteyiz. Lisanslı spor yapan çocukların velileri lisans belgelerinin fotokopisini bizlere vermelidir.

 

Eğitime Nasıl Kayıt Olunur ?

 

Uygulamayı kimler kullanabilir ?

Çocukları üye olan veliler çocukları adına uygulamayı kullandıklarını bilmelidirler. 1 den fazla çocuğu kayıt olan veliler dilerlerse aynı telefonda 2 ve daha üstü üye girişi yapabilmektedirler. Veya çocukları anne veya baba olarak paylaşabilirler.

 • Aktif üyelerimiz
  • Bağlı bulundukları şubeye e-posta göndererek aktivasyon kodu talebinde bulunmalıdırlar.Sonrasında gelen aktivasyon kodundaki kullanıcı adı ve şifre ile cep telefonlarına indirdikleri uygulamaya giriş yapmalı ve bir sonraki ekranda e-posta adresi ve kendine özel şifre belirleyip onayları vermelidir. Sonrasında uygulama kullanıma hazır olmaktadır.
 • Pasif üyelerimiz
  • Daha önceden hizmet aldıkları şubeye e-posta göndererek aktivasyon kodu talebinde bulunmalıdırlar.Sonrasında gelen aktivasyon kodundaki kullanıcı adı ve şifre ile cep telefonlarına indirdikleri uygulamaya giriş yapmalı ve bir sonraki ekranda e-posta adresi ve kendine özel şifre belirleyip onayları vermelidir. Sonrasında uygulama kullanıma hazır olmaktadır.
 • Aikimode Üye olmayanlar.
  • Çocuklarını getiren anne ve babalar uygulamayı çocukları namına kullanırken kendi adlarına da uygulama indirebilirler. Çocukları bizim üyemizdir.
  • Daha önce aikimode’den eğitim almamış fakat bizi takip edenler gelişmelerden (etkinlik, seminer, sınav, parti, kamp, yurtiçi-yurtdışı budo seyahatleri, aikifit, budofit, selfdefence vb.) haberdar olmak ve sonrasında kayıt olmak için uygulama indirebilirler.
  • https://aikimode.gympro.online/Register
  • https://youtu.be/9MliYXsqTH8

Aikimode uygulama (app) ücretsizdir.

Aikimode Çocuk Savunma Eğitimi Kayıt ve Rezervasyon Oluşturma 

Paylaş.