TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Değerli öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimiz,

Bildiğiniz üzere 2019 Mart’ta başlayan çok zor bir  bir pandemi dönemi geçti. Halende etkileri azalmış olsa da devam ediyor. 2020 eylül, ekim ve kasım ayında kısa bir süreliğine şubelerimizi açabilsek de kurallar gereği tekrar kapatmak zorunda kaldık. Açıkçası en çok etkilenen sektörlerden biri olup gerekli yerlerden destek alamamak bizleri aşırı derecede yordu. Kısaca anlatmak gerekirse %90′ ından fazlasının kayıtdışı olduğu bir sektörde işini düzgün yapan nadir kurumlardan bir tanesiyiz. Buna rağmen bir destek alamadık. Bize denilen temassız yapabilirsiniz yalnız haftasonu kapalı, çocukların evlerinden çıkması yasak, genel sokağa çıkma yasağı var, avm’ler kapalı. Yani kuşun iki kanadı olmadan uçun uçabildiğiniz kadar dediler. Bizde serbest düşüş yaptık. Bu yazıları samimiyet göstergesi olarak algılayın lütfen. Çok şükür yeni yeni toparlanmaya başladık.

Pandemi sürecinde Aikimode Aiki Akademi olarak siz değerli öğrencilerimizin üyeliklerini yanmaması için 1 Ocak 2022 ye kadar dondurduk. Bizler 1 Haziran 2021 itibari ile Aikimode şubelerini (4.Levent, Bahçelievler, Ataşehir) devletin belirlediği kurallar çerçevesinde tekrar aktif hale getirdik. 1 Haziran 2021 den günümüze kadar birçok eski öğrencimiz gelip üyeliklerini aktif hale getirerek tekrardan başladılar.

 

Almış olduğumuz önlemler,

Gençlik ve spor genel müdürlüğünün belirlediği tüm önlemleri yerine getirmek ile birlikte ek olarak,

  • Tüm çalışanlarımız şubelerimizde maske takmaktadır.
  • Tüm çalışanlarımız 2 biontech aşısı olmuştur.
  • İzleme alanındaki herkesin maske takması zorunludur.
  • Eğitim alan öğrencilerden isteyenler maske takabilirler. (Gençlik ve spor genel müdürlüğü talimatı)
  • Tüm temizlikler detaylı yapılmakta ve ek olarak özel bir şirketle de anlaşmaya varılmıştır.

1 Ocak 2022 itibari ile 2021 öncesi dondurmuş olduğumuz tüm üyelikleri aktif hale getireceğiz. Pandemi endişesi olan velilerimiz şubelerine e-posta göndererek az kişinin katıldığı saatleri öğrenip kontenjanlarını bu saatlere aldırabilirler. Aikido antrenmanlara katılmak istemiyorsanız 1 Ocak 2022 tarihine kadar 3 – 60 yaş arası tanıdıklarınıza kalan üyeliklerinizi devredebilirsiniz. Sadece grup dersine yönlendirdikleri kişinin değerlendirmeye girip onaylanması ve üyeliği minimum 6 ay’a tamamlaması koşulu ile devralma işlemi gerçekleşecektir.

(Örneğin 6 aylık 2400 TL ödediniz ve 2 ay gelip pandemi sürecinde donduruldunuz. 4 aylık yani 1600 TL lik bir indirimle yönlendirdiğiniz kişi kayıt olabilecek.)

Yeni ücret tablosu için tıklayınız.

 

Paylaş.