TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Aiki Akademi olarak 1 yılı aşkın bir süredir Hava Harp Okulu öğrencilerine Aikido ve Japon Savaş Sanatları eğitimleri vermekteyiz. Hiç bir maddi beklenti olmadan ülkemizin en kaliteli eğitim kurumlarından Hava Harp Okulu’na eğitim verebilmenin haklı gurur ve onurunu yaşıyoruz.

Bu özverili eğitimimiz dolayısı ile bu hafta HHO Komutanlığı Aikimode Aiki Akademi Kurucusu ve Baş Eğitmeni Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei’ye  ”Teşekkür Belgesi” ve ”Hizmet Anısı” plaketini verdi. Ödül töreninden sonra HHO komutanı ve 1200 Harbiyeli ile öğle yemeğine katılındı. Eğitimin niteliğinin arttırılması konularının da konuşulduğu yemek sonrası HHO komutan vekili Hüseyin Ergezen eğitime verdiğimiz destekten ötürü mutluluk duyduğunu ifade etti.

Bizlerde Hava Harp Okulu’na bizlere ve Aikido’ya vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz..

Oğuzhan Sensei’in Yazısı

Bugün Aikimode ailesi için gurur verici bir gün oldu.Hiçbir karşılık beklemeden özveri ile Aikido eğitimini üstlendiğimiz ülkemizin gurur kaynağı Hava Harp Okulu tarafından teşekkür belgesi ve hizmet anısı plaketi ile ödüllendirildik.HHO komutanı tarafından makamında bu ödülü almak ve sonrasında 1200 Harbiyeli ile birlikte yemeğe katılmanın haklı onur ve gururunu yaşıyoruz.Kaliteden ödün vermeden yolumuza devam…Herkese sonsuz teşekkürler…

 

Paylaş.