TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Aiki Akademi’nin 35 yaş ve üzeri öğrencileri bugün aikido yaptıkları için çok çok mutlular. Hatta birçoğunun çocuklarıda Akademide çocuk gurubunda eğitim almakta.

Hayat 35 inden sonra başlar. Daha sağlıklı bir bünye için kontrollü spor sizi geleceğe güvenle taşır. Haftada 3-4 saat aikido antrenmanı yapmak sizleri daha dayanıklı ve esnek bir beden yapısına kavuşturabilmesinin yanı sıra kendinizi daha iyi hissettirecek.

Egzersizin yararları şöyle özetlenebilir: Her şeyden önce egzersizle kalori harcanır. Kan basıncı, serum kolesterolü, vücut kompozisyonu, kalp ve solunum sistemi üzerinde olumlu etkileri vardır. Egzersiz, obez kişinin psikolojik durumunu iyileştirir, bazal metabolizma hızında artışa sebep olur, karbonhidrat oranı yüksek olan tatlı, çikolata, hamur işlerine karşı isteği azaltır, uyku düzenini olumlu etkiler, doğal yaşlanmayı geciktirir, erkeklerde prostat kanseri riskini, kadınlarda osteoporozu durdurur.

Eğer sizde 35+ iseniz sizin için özel antrenmanlar tasarladık. Hafif tempolu ve sonrasında gelişime açık dinamik bir program. Dilerseniz çocuğunuzla katılabileceğiniz ve sonrasında sizin antrenman yapabileceğiniz programlarımızda mevcut.

Bizi arayın detaylı bilgi verelim…

Paylaş.