TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish
 • ***Eğer cep telefonunuzdan bu sayfaya bakıyorsanız telefonunuzu yan çevirirseniz daha verimli olacaktır.
 • ***Rezervasyon için bizleri aramak isterseniz lütfen aşağıdaki yazının tamamını okuduktan sonra bizimle iletişime geçiniz.

Aikimode Aiki Akademi Ataşehir İaido (12-60 Yaş Grubu)

Genç ve Yetişkinler İçin İaido (12+, 18+, 35+, 50+)

 • İaido (12-60 Yaş)
  • 3 aylık (3750*3) 11250 TL + KDV
  • 6 aylık (2500*6) 15000 TL + KDV
  • 12 aylık (2250*12) 27000 TL + KDV
  • 3 aylık (4500*5) 13500 TL + KDV (50+ yaş grubu)
  • 6 aylık (3000*6) 18000 TL + KDV (50+ yaş grubu)
  • 12 aylık (2500*12) 30000 TL + KDV (50+ yaş grubu)
  • Bu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 12 aydır.
  • İlköğretim 7. sınıflar bu gruba dahil olmaktadır.
  • Aile üyeliklerinde kişi sayısı kadar + %5 indirim uygulanır. (2 kişi %10, 3 kişi %15, 4 kişi %20 vb.)
  • Kredi kartına taksit imkanı mevcuttur.(Bonus 6, World 4, Maximum 4, Access 4)
  • 50 Yaş üzeri katılımcılar için 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık kayıt yapılmaktadır. (50 Yaş üzeri katılımcılar için aile hekiminden ”Spor yapmasına engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi yoktur” şeklinde bir rapor istenmektedir. Bu rapor alındıktan sonra ön değerlendirme çalışması için randevu alabilirsiniz.)

 

Tablolarda belirtildiği üzere Ataşehir şubemizde 12-60 Yaş grubunda toplamda 2 saat İaido antrenmanı  bulunmaktadır.

Haftaiçi (12-60 Yaş Grubu)
Salı Perşembe
20.30-21.30 20.30-21.30

 

Eğitime katılmak isteyen kişiler (12-60) için bir ön değerlendirme çalışması yapılmaktadır. Spor kıyafetleri ile gelinecek ön değerlendirme çalışmasında öğrenci adayının iaido yapabilmesine engel teşkil edebilecek bir durumunun olup olmadığı eğitmenlerimiz tarafından kontrol edilir. Öğrenci adayı da bu esnada nasıl eğitim verildiğini ve ortamı gözlemlemiş olur. Açıkçası size gerçek anlamda faydalı olabilmek adına bu ön değerlendirme çalışmasını yapıyoruz. Sağlıklı, disiplinli ve ciddi bakış açısına sahip kişileri aramızda görmek istiyoruz. Sonuç olarak sizler ön değerlendirme çalışması sonrası beğendiğinizi beyan edip bizlerinde sizi uygun görmesi durumunda eğitime başlayabilirsiniz. Sözün kısası 6 veya 12 aylık programı seçebilirsiniz. Seçilen programların ücretleri farklıdır. 

İaido eğitimi uzun vadeli bir disiplin olması dolayısı ile Aikimode’de genç ve yetişkin (12+, 18+, 35+) grup dersi üyelikleri 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık olarak yapılmaktadır. ( İstisnai olarak aylık kayıt da yapılabilmektedir. Sadece farklı ülkelerden geçici süreliğine 1 veya 2 ay için istanbula gelen ve  önceden aikido eğitimi almış kişiler için aylık kayıt imkanı mevcuttur. Aylık kayıt ücreti 6 aylık kayıt ücretinin aylık kısmına tekabül eden rakamın 2 katıdır). Belirlenen koşulların dışında eğitimin kalitesini korumak ve devamlılığı sağlamak için aylık kayıt yapmamaktayız. Yaz aylarında eğitimlere başlamakla ilgili bir tereddütünüz var ise hiç olmasın. Üyelik dondurma seçeneği senenin 12 ayı boyunca kullanılabilmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında başlayan üyelerimiz üyelik dondurma seçeneğini kullanabilmekteler. Aynı zamanda Ağustos ayındaki fiyat güncellemesinden de etkilenmemiş olmaktadırlar. (Aikimode’de her sene Ağustos ayında Fiyat Listesi güncellenmektedir). Eğer uzun vadeli kayıtlarla ilgili bir endişeniz var ise birebir özel ders paketlerimizi düşünebilirsiniz. 5 veya 10 lu paket geldikçe tüketilebilir ve sonrasında da grup derslerine geçiş yapabilirsiniz. Özel derslerle ilgili detaylar için tıklayınız.

Üyeler ile tüm yazışmalar aikimode uygulaması (aikimode app)”Mesajlarım” üzerinden ‘gerçekleşmektedir.

Dondurma Hakkı. Seyahat veya tatil (sömestr veya yaz tatili) durumlarında minimum 1 ay maksimum 12 ay ( minimum dondurma gün sayısı 30 gündür. Örneğin 30 gün üzeri dilerlerse  43 veya 157 gün dondurma yapılabilir. Dondurma süresi 30’un katları ve ay başları olmak zorunda değildir.) üyelik dondurma seçeneği mevcuttur. 

Yoğun ve kapsamlı bir programımız olması dolayısı ile ön değerlendirme çalışması için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Hangi antrenmana sürekli katılacaksanız o saate ön değerlendirme çalışması için rezervasyon yaptırmanınzı öneriyoruz. Merkezlerimize yoğunluk ve güvenlik dolayısı ile üyeleri ve yakınları (veli, akraba vs.) dışında  kimseyi kabul edemiyoruz. Rezervasyon yaptırmadan gelen ve sadece dersi izlemek isteyen kişileri maalesef kabul edememekteyiz. Bu nedenle sizlerle ilgilenebilmemiz için ön değerlendirme dersine rezervasyon yapmanız gereklidir. Ön değerlendirme ders ücreti 600 TL + KDV dir. Ön Değerlendirme tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde karşılıklı onay durumunda, alınan ”değerlendirme ücreti” seçilen paket ücretinden düşülmektedir. 

Aikimode’de 12-60 yaş grubu tüm genç ve yetişkinler için uygun bir program mevcuttur. Yeterki tüm samimiyetinizle başlamak isteyin. Detayları inceledikten sonra ön değerlendirme çalışmasına katılmak isterseniz ( 18 Yaş altı katılmak isteyenlerin rezervasyon için velilerinin araması istenmektedir.) iletişim kısmındaki telefonlardan ( 0 532 608 45 60 ) rezervasyon için bizi arayabilirsiniz veya sitemizindeki sayfanın altında bulunan ”BİZE ULAŞIN” düğmesine tıklayarak bizlere hızlı bir şekilde mesajlarınızı iletebilir ve sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

 

 

Paylaş.