TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

7-15 Mart arası kadınlar için %40 indirim

Kadınlar için Aikido Eğitimleri

Dünya Kadınlar Günü ya da Dünya Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart’ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür. Aikimode Aiki Akademi olarak bizlerde kadınlarımızı kutluyor 8 Mart’ı içine alan 7-15 Mart tarihlerinde özel birşeyler hediye etmek istiyoruz.

”Kadınlar Haftasına” özel olarak Aikimode Aiki Akademi’deki Aikido antrenmanlarına katılmak isteyen Kadınlara özel %40 indirim fırsatı oluşturduk. 7-15 Mart tarihleri arası Aikimode’de ön değerlendirmeyi geçerek aikido öğrenmek isteyen kadınlar için %40 indirim yapıyoruz. Sadece 9 gün geçerli olacak özel indirimler için 20 kişilik kontenjan oluşturulmuştur.

7-15 Mart tarihleri arasında onaylanarak kayıt yaptıran kadınlar, haftada minimum 2 gün yetişkin antrenmanına katılabileceklerdir. Dilerlerse ek ücret ödemeden daha fazla antrenmana da katılabilme fırsatını yakalayabileceklerdir.

Ayrıntılı Antrenman tablosu için tıklayınız.

*16 yaş – 50 yaş aralığı için geçerlidir.

Türkiye’de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

Türkiye’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilk kez 1921 yılında “Emekçi Kadınlar Günü” olarak kutlanmaya başlandı. 1975 yılında ve onu izleyen yıllarda daha yaygın, ve yığınsal olarak kutlandı, kapalı mekanlardan sokaklara taşındı. “Birleşmiş Milletler Kadınlar On Yılı” programından Türkiye’nin de etkilenmesiyle, 1975 yılında “Türkiye 1975 Kadın Yılı” kongresi yapıldı. 12 Eylül 1980 Askeri Darbesi’nden sonra dört yıl süreyle herhangi bir kutlama yapılmadı. 1984’ten itibaren her yıl çeşitli kadın örgütleri tarafından “Dünya Kadınlar Günü” kutlanmaya devam ediliyor.

Paylaş.