TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Aiki Akademi kurucusu ve baş eğitmeni Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei tarafından MEY firmasının üst düzey yönetici adayları için Saklıköy Country Hotel Club’da ”İş yaşamında savaş sanatlarının önemi ve pozitif düşünce” konulu eğitim verilmiştir.

Eğitimde savaş mesafesi ve denge bozma prensipleri üzerinde durulmuş, etkisizleştirme prensipleri ile tecrübe edilmiştir.

Başarılı olmanın 5 temel kavramı üzerinde bilgilendirme yapılmış olup katılımcılarla keyifli bir vakit geçirilmiştir.

Firmalara verilmiş bu eğitimlerin amacı çalışanlar arasındaki koordinasyonu ve dostluğu arttırmak, motivasyonu üst seviyelere çıkartabilmektir. MEY Kişisel Gelişim Günleri’nin bir parçası olarak düzenlenen etkinliğe katılan tüm çalışanlara sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

MEY Hakkında

Mey İçki, 2011 yılından itibaren, yaklaşık 180 ülkede ticari faaliyetleri, 80 ülkede ofisleri bulunan alkollü içki üreticisi Diageo plc?nin şemsiyesi altına girmiştir.

Diageo, lider distile alkollü içecek, bira ve şarap markalarından oluşan ürün portföyü ile dünyanın en büyük alkollü içki üreticisidir. Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Windsor, Buchanan’s ve Bushmills viskileri, Smirnoff, Ciroc ve Ketel One votkaları, Baileys, Captain Morgan, Don Julio, Tanqueray, Guinnes markalarının sahibi şirketin İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, İspanya, İtalya, Afrika, Latin Amerika, Avustralya, Hindistan, Çin, Karayipler ve Türkiye dahil olmak üzere dünya genelinde üretim tesisleri bulunmaktadır. Fark yaratan 35.000?den fazla çalışanıyla Diageo, kurum kültürü ve uluslararası pazara ilişkin bilgi birikimi ile sektörün en dikkat çeken oyuncusu olmaya devam etmektedir.

Paylaş.