TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish
Oğuzhan Başkurt Sensei “SIF JCB İş Makinaları’nı 2012?de rakipleri karşısında etkili ve başarılı kılacak planlar”  kapsamında  Kartepede GreenPark Otel’deki Arama Konferansı’nda “İş Dünyası’nda Aikido ve Budo” semineri verdi.
Eğitimde Aikido’daki saldırıya uğrayan kişinin saldırıyı önceden sezmesi ve kontrolü ele alarak karşısındakini etkisiz hale getirmesi temasının gerçek yaşam ve kurumsal yaklaşım teknikleri anlatıldı. Şirket yöneticilerinin de piyasayı iyi analiz ederek olası rakip veya tehlikelere karşı hazırlıklı olması gerektiğinin üzerine vurgu yapıldı.
Ssvaş mesafesi,yer değiştirme ve denge prensiplerininde anlatılarak tecrübe ettirildiği 3 satlik eğitiminle SİF JCB çalışanları keyifli bir eğitimi tamamlamış oldular.
 
 
SİF JCB Hakkında

1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF Otomotiv, o zamandan beri iş makinası sektöründe hizmet veriyor.

JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasını SİF JCB İş Makinaları adı altında sürdüren SİF Otomotiv, İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, İzmir ve Trabzon’daki satış noktaları ve 30 adet yetkili servisi ile, Türkiye’nin dört bir yanına süratli hizmet sunuyor.

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını genişleten SİF JCB, JCB marka kazıcı-yükleyiciler, ağır iş makinaları, kompakt ve endüstriyel ürün serisi ile inşaat, endüstriyel ve tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler üretiyor.

Dünyaca ünlü mobil konkasör markası Rubblemaster da, 2006 yılından bu yana SİF güvencesi ile Türkiye pazarının hizmetinde.

CRM konusuna ağırlık veren SİF JCB, yaptığı yatırımların müşteri memnuniyeti olarak kendisine kısa zamanda geri döneceğinin bilinci ile, etkin ve dinamik kadrosunu her geçen gün daha da geliştirerek, sektörde tek isim olma yolunda başarı ile ilerlemeye devam ediyor.

Paylaş.