TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Oğuzhan Başkurt Sensei 20 Kasım Pazar günü TGRT Haber’de Doç. Dr. Oğuz Özyaral ve Nevra önerin sunduğu canlı yayınlanan ”Hafta Sonu Keyfi” programına konuk olarak katıldı.. Aikido ve Savaş Sanatları ile ilgili güzel bir söyleşi yaptı. Programda Aikido ve faydaları üzerine anlatımlar yapan Oğuzhan Sensei bu sanatın her yaş grubuna uygun olduğundan bahsetti. Aikido yapmanın ruh, beden ve zihin sağlığını olumlu yönde etkilediğinin örnekleri ile anlatıldığı programda izleyicilerin aikido hakkında temel bilgiler edinilmesi sağlandı.

Programın videosunu aşağıdaki bölümden  izleyebilirsiniz.

OĞUZ ÖZYARAL KİMDİR?

1956 senesi doğumlu Oğuz Özyaral İstanbul Üniversitesi’nde Eczacılık bölümünü okumuş ardından 1988 senesinde de İstanbul Üniversitesi’nde İşletme ihtisası tamamlamıştır. Devamında 1989 senesinde Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını Mikrobiyoloji kısmı ile tamamlayan Oğuz Özyaral son olarak doktorasını İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

İşte Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın Akademik Kariyeri

1981 – 1987 yılların içinde Eczacılık Fakültesi, İstanbul Üniversitesi
1987 – 1994 yılları aralığında Sıhhat Bilimleri Enstitüsü Marmara Üniversitesi
2004 – 2008 yılları aralığında Stars Crescents Assistance
2008 – 2010 yılları aralığında OkanÜniversitesi Meslek Yüksek Okulu Okan Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Okan Üniversitesi Sıhhat Bilimleri Yüksek Okulu
2010 yılından buyana Yeni Yüzyıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Farmasötik Mikrobiyoloji

Paylaş.