Tüm İstanbul’a Aikido Özel Ders

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aikido Özel Ders Eğitimleri

Bu eğitimler öğrenciler ve eğitmenin programına göre kararlaştırılan yer ve saatlerde verilir. Aikimode Aiki Akademi  4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de 3 yaşından 60 yaşına kadar özel ders aikido eğitimi almak isteyenler için imkanlar oluşturduk. Dilerseniz siz bizim mekanlarımıza gelin, dilerseniz biz size gelelim.

Eğer istenirse özel ders aikido eğitimini almak isteyen öğrenciler kendi imkanları ile çalışma yerlerini kurabilirler. Eğitmenin onayı ve tavsiyeleri doğrultusunda kurulacak olan çalışma mekanı aikido antrenmanının yapılmasına elverişli olmalıdır.

Eğitimlere katılmak isteyen yetişkinler için öncelikle bir özel ders yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında öğrencinin antrenmanlara katılma isteği vede spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir.

Özel ders değerlendirme eğitimlerine katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Aikido Grup Özel Ders

Aikido öğrenmek istiyorsunuz. 2, 3 veya daha fazla kişi veya daha fazla kişi toplandınız. Bizimle hemen temasa geçebilirsiniz.

Aikido Özel Ders Avanjajları

Öğrencilerin aldığı verim çok daha fazladır. Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir öğretmen sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Teknik eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede teknikleri daha iyi yapabilmesine olanak sağlar. Aikido kyu sınav öncesi çalışmalarında yardımcı olur ve grup çalışmalarında anlayamadığı teknikleri daha iyi anlar. Bu sayede temelini daha iyi güçlendirir ve başarısını da arttırır.

Günümüzde yapılan araştırmalara göre uzun bir süre boyunca bir derste bir türlü başarılı olmayan birçok kişinin özel ders ile o dersteki problemleri atlattığı görülmektedir.

Paylaş.

Yorum Yaz