TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikido 5. Dan Partisi

Aikimode Aiki Akademi’nin kurucusu ve baş eğitimeni Oğuzhan Başkurt Sensei’in 2014 başı itibari ile Türkiye’deki Akido’dan sorumlu federasyon tarafından 5. Dan (5. derece sihah kuşak) mertebesi ile onurlandırılması şerefine bir organizasyon yapıldı. Parti organizasyonu Nef 163’ün terasında bir çok davetlinin katılımı ile gerçekleşti. İstanbul’un eşsiz güzel mazarasında düzenlenen partide bol müzik, eğlence ve muhabbet vardı.

Türkiye’nin Aikido‘daki en genç 5. Dan derecesine sahip eğitmenlerinden olan Oğuzhan Başkurt’u öğrencileri partide yanlız bırakmadı. Partideki barbekü sırası görülmeye değerdi. Oğuzhan Sensei’in öğrencilerinden Serdar Sıralar yapmış olduğu Stand-up gösterisi ile büyük alkış aldı. Serdar Sıralar aynı zamanda diş hekimliğinin  ve tıp dünyasının Cem Yılmaz’ı olarakta bilinmekte. Bu sefer gösterisini Aikido’cular için özel tasarladı. Kendisine bu özel günde yapmış olduğu gösteriden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göklerde Aikido partisi organize edipte Aikido, İaido ve Jodo sanatlarını yapmamamız tabiki düşünülemez. Bu nedenle bu güzel insanların olduğu bu özel gecede bir kaç gösteri tasarladık. Beğeni toplayan gösterilerimizin fotoğraflarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde en son sınava katılan ve başarılı olan öğrencilere diplomaları takdim edildi.

Aikimode Aiki Akademi’nin tüm öğrencilerine ve velilerimize desteklerinden ötürü sonsuz teşekkürler.

Oğuzhan Sensei’nin dediği gibi ”bizim işimiz fayda üretmek, faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize” .

Paylaş.