TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

AMGEN firmasının bu seneki dönem toplantısında ”Görevimiz Tehlike” ve Aikido teması ile Oğuzhan Başkurt Sensei özel bir motivasyon eğitimi verdi. Eğitimde şirket çalışanlarının başarıya ulaşabilmesi için bilmesi ve yapması gerekenler Japon Savaş Sanatları perspektifi ile katılımcılara anlatıldı.

”Şirketler için Başarı” eğitiminde şirket çalışanlarına yeniliklere açık. azimli, çalışkan, teknik donanımı çok güçlü ve esnek düşünce yapısına sahip olabilme misyonu verilmesi amaçlanmaktadır. AMGEN firmasının tüm çalışanları verilen görevleri başarı ile tamamlayarak aynı zamanda farklı bakış açılarını da tecrübe etmiş oldular.

Tüm katılımcılara teşekkürler.

Amgen Mustafa Nevzat İlaç Sanayi’nin Satın Alınması İşlemini Tamamladı
ABD’li biyoteknoloji şirketi Amgen, bu satın alma ile Türkiye ve stratejik önem taşıyan bölge ülkelerinde büyümeyi hedefliyor.

THOUSAND OAKS/İSTANBUL (12 Haziran 2012) – Amgen (NASDAQ:AMGN) bugün özel bir Türk ilaç şirketi olan Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.’nin yüzde 99’dan fazla hissesinin satınalımının tamamlandığını duyurdu. Tamamı peşin olarak gerçekleştirilen bu işlem; Amgen’in büyük, hızlı büyüyen ve gelişmekte olan Türkiye ile çevresindeki öncelikli pazarlarda varlığını önemli ölçüde arttıracak. Satınalma ilk olarak 25 Nisan’da açıklandı.

Amgen hakkında…

Amgen, insana yönelik inovatif terapötik (tedavi edici) ürünler icat etmekte, geliştirmekte ve tedarik etmektedir. Biyoteknoloji dalında 1980 yılından beri bir öncü olan Amgen, modern bilimin; güvenli ve etkili ilaçların laboratuvardan üretim tesisine, oradan hastaya ulaştırılmasına dair vermiş olduğu sözü benimseyen ilk şirketlerden biri olmuştur. Amgen’in terapötik ürünleri, tıbbın işleyiş biçimine yön vermiş, dünya genelinde milyonlarca insana kanser, böbrek hastalığı, romatoid artrit (romatizmal eklem iltihabı), kemik hastalıkları ve başka ciddi hastalıklarla mücadelede yardımcı olmuştur. Potansiyel yeni ilaçlardan oluşan ayrıntılı ve geniş çaplı çalışmaları ile Amgen, insanların yaşam standartlarını ciddi oranda iyileştirme amacına kendisini adamış bulunmaktadır. Çığır açan araştırmalarımız sayesinde ulaştığımız bilimsel seviye ve hayati önem taşıyan ilaçlarımız hakkında bilgi edinmek için, lütfen www.amgen.com adresini ziyaret ediniz. www.twitter.com/amgen adresinden de bizi takip edebilirsiniz.

Paylaş.