TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Girişimci olmak adına yola çıkan hayallerini tasarlayıp hedefine odaklanmış bir  grup insan ve onlara yardımcı olan uzman mentorlar. Hedeflerine ulaşmak için çalışlan Girişim Savaşçıları.

Girişim savaşçıları programı kendi işini kurmak, geliştirmek ve hedeflerine doğru ilerleyen vizyon sahibi kişilerinin katılmayı tercih ettiği bir eğitim programıdır . Bir şirketi A?dan Z?ye nasıl yönetebileceklerini, krizlerle nasıl başa çıkabileceklerini, işletmenin bir çok  bölümünde nasıl uyumlu olunması gerektiğini, bir şirketi sistematik şekilde nasıl yönetebileceklerini öğreten bir program. Tüm bunları yaparken nasıl mutlu olup mutlu edebileceklerini öğreten bu özel programda bizlerde Turkey Aikido olarak girişimcilere Aikido ve Budo (savaş disiplini) alanında  yardımcı olmaktayız .

Aralarında birçok değerli işadamı, eski brokrat ve kendi alanında uzman kişilerden oluşan bir ekiple program katılımcılarına eğitimler veren Girişim Savaşçılarının 3. Dönem eğitimlerini tamamladık. Turkey Aikido ekibi olarak girişimcilere zorluklarla nasıl mücadele edebileceklerini ve pes etmemeyi, daima geniş bir bakış açısı ile olaylara bakarak ve analiz ederek geliştirebileceklerini ,daima sistemli bir çalışma ile şirketlerini koruyabileceklerini uygulamalarla anlatıyoruz. Başarılı olabilmek için şirketlerin personelleri  ve insanları  iyi tanıması gerektiğini, herhangi bir alanda tek bir adet yanlışın bile bütün doğruları götürdüğünü ,düşseler bile tekrardan ayağa kalkıp mücadele edebilmeyi Aikido ve Budo teması ile anlatıyoruz.

Program üyelerine ve Girişim Savaşçıları kurucusu Berke Sarpaş bey’e böylesine güzel bir organizasyon gerçekleştirdikleri için teşekkür ediyoruz.

Paylaş.