TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

_MG_4946Türkiye’nin en modern ve büyük aikido merkezlerinden biri Aikimode Aiki Akademi 4. Levent’teki merkez dojosuna sizleri davet ediyor. Aikido yap, Hayatına heyecan kat…

4.Levent ve Ataşehir’de bulunan merkezlerine yetişkinler, gençler ve çocuklar için haftanın her günü sabah, öğle ve akşam aikido yapabilme olanağı Aikimode Aiki Akademi’de.

Yetişkinler ve Gençler için Aikido

aikimodelevent113 yaş ve üzeri herkes yetişkinler için belirlenen aikido antrenmanlarına katılabilir. Yetişkinler için Aikimode Aiki Akademi merkezde Aikido, İaido ve Jodo olmak üzere haftada toplam 40 saat eğitim mevcuttur. Aikido eğitimlerine katılmak isteyen öğrenciler için pilot gün ve saatler belirlenir. Öğrenci bunun dışında dilerse aikido eğitimlerine haftada sınırsız katılım gerçekleştirebilir.

Haftasonu çocuğunuzla birlikte aikido eğitimlerine katılabilirsiniz. Siz aikido eğitimindeyken çocuğunuz, kendisi için tasarlanan çocuk oyun odamızda oyuncaklarla ve çizgi filmlerle vaktini geçirebilir. Çocuğunuz antrenmanda iken sizde dinleme odasında vaktinizi geçirebilir çocuğunuzun antrenmanını izleyebilirsiniz. Veya oluşturduğumuz paralel sınıflarda siz eğitimdeyken çocuğunuzda kendi sınıflarında kendi yaş grubu ile derslere katılsın. Sizlerde vaktinizi ekonomik kullanarak sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilin.

Çocuklar için Aikido

aikidococuk3-12 yaş grubu çocuklar için aikido eğitimlerinde Aikimode Aiki Akademi merkezde haftaiçi ve haftasonu toplamda 32 saat eğitim mevcuttur. Haftada 1 veya 2 gün olarak seçebileceğiniz programlarda aikido derslerine herhangi bir nedenle (hastalık, seyahat vb.) gelememeniz durumunda haftanın diğer gün ve saatlerinde derslere gelerek derslerinizi telafi edebilmektesiniz. 4-7 ve 7-12 yaş olarak programladığımız çocuk sınıflarında 7-8 ve kıdemli çocuklar için oluşturduğumuz özel sınıflarda mevcuttur.

Eğitmen

Aikimode Aiki Akademi kurucusu ve baş eğitmeni Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei yetişkinlerde 20.000 çocuklarda ise 10.000 saat eğitim süresini doldurmuş aikido alanında uzman eğitimcilerdendir. Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei (5.Dan) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Oğuzhan Başkurt Sensei’in yetiştirmiş olduğu eğitmenler ve asistanlar eğitimde yeni başlayanlara yardımcı olarak eğitimin niteliğini artırmakta ve yenilerin adaptasyonuna yardımcı olabilmektedir.

Sertifikasyon

Aikimode Aiki Akademi’de yapılan derecelendirme sınavları sonucu kazanılmış olan siyah kuşak ve üzeri dereceler merkezi Japonya Tokyo’da bulunan Aikikai Hombu Dojo tarafından da onaylatılmaktadır. Bu diplomalar Dünya’da en çok kabul gören ve en prestijli aikido diplomalarıdır.

Kayıt İçin

Eğitimlere kendinizin veya çocuğunuzun katılmasını isterseniz iletişim kısmındaki telefonlarımızı arayıp randevu alabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylar için yine aynı numaradan arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Paylaş.