TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish
 • ***Eğer cep telefonunuzdan bu sayfaya bakıyorsanız telefonunuzu yan çevirirseniz daha verimli olacaktır.
 • ***Rezervasyon için bizleri aramak isterseniz lütfen aşağıdaki yazının tamamını okuduktan sonra bizimle iletişime geçiniz.

Burslu üyeliklerde normal üyelik fiyatı üzerinden belirtilen oranlarda burs (belirlenen oranda indirim) imkanı sunulmaktadır. Burslu üyeliklerin amacı ekonomik olarak normal ücreti karşılamakta zorlanacak ailelerin kaliteli bir eğitim alabilmesi için oluşturulmuş olmasıdır. Katılım şartları detaylı bir şekilde aşağıda belirtilmiştir.

Aikimode Aiki Akademi Ataşehir (3-4 Yaş Grubu Burslu)

Program ÇB1 (Çocuk Burslu)

 • Çocuklar için %30 Burslu (3-4 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman
  • %30 Burslu Haftada 1 Antrenman 3 aylık(2625*3) 7875 TL + KDV
  • %30 Burslu Haftada 1 Antrenman 6 aylık(1750*6) 10500 TL + KDV
  • Burslu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Telafi ders hakkı yoktur.
  • Burslu Üyelik sınıflarının her birinde 3 adet kontenjan bulunmaktadır.
  • Kredi kartına taksit imkanı mevcuttur.(Bonus 6, World 4, Maximum 4, Access 4)
Program ÇB3 (Çocuk Burslu)

 • Çocuklar için %40 Burslu (3-4 Yaş Grubu)/ Haftada 1 Antrenman
  • %40 Burslu Haftada 1 Antrenman 3 aylık(2250*3) 6750 TL + KDV
  • %40 Burslu Haftada 1 Antrenman 6 aylık(1500*6) 9000 TL + KDV
  • Burslu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 2 aydır. Telafi ders hakkı yoktur.
  • Burslu Üyelik sınıflarının her birinde 3 adet kontenjan bulunmaktadır.
  • Kredi kartına taksit imkanı mevcuttur.(Bonus 6, World 4, Maximum 4, Access 4)

 

Tabloda belirtildiği üzere Ataşehir şubemizde 3-4 Yaş grubunda toplamda 2 saat (2 Haftasonu) burslu sınıf bulunmaktadır. Tablodaki antrenmanlardan sürekli katılacağınız gün ve saati seçerek eğitime başlayabilirsiniz.

%30 Burslu Sınıflar %40 Burslu Sınıflar
Cumartesi 16.00-17.00 Pazar 16.00-17.00

 

Burslu üyeliklerde normal üyelik fiyatı üzerinden belirtilen oranlarda burs (belirlenen oranda indirim) imkanı sunulmaktadır. Burslu üyeliklerin amacı ekonomik olarak normal ücreti karşılamakta zorlanacak ailelerin kaliteli bir eğitim alabilmesi için oluşturulmuş olmasıdır. Katılım şartları detaylı bir şekilde aşağıda belirtilmiştir. Aikimode’de burslu eğitime katılmak isteyen çocuklar (3-4) için bir ön değerlendirme çalışması yapılmaktadır. Spor kıyafetleri ile gelinecek ön değerlendirme çalışmasında çocuğun aikido yapabilmesine engel teşkil edebilecek bir durumunun olup olmadığı eğitmenlerimiz tarafından kontrol edilir. Veliler de bu esnada nasıl eğitim verildiğini ve ortamı gözlemlemiş olurlar. Açıkçası çocuğunuza gerçek anlamda faydalı olabilmek adına bu ön değerlendirme çalışmasını yapıyoruz. Sağlıklı, disiplinli ve ciddi bakış açısına sahip velileri aramızda görmek istiyoruz. Sonuç olarak sizler ön değerlendirme çalışması sonrası beğendiğinizi beyan edip (çocuğun istekli olması önemli) bizlerinde çocuğu uygun görmesi durumunda eğitime başlayabilirsiniz. 

Burslu Sınıfa Kabul Şartları ve Detay Bilgiler

 • Yukarıda belirtilen burslu çocuk üyelerin gelebildiği saatler sadece burslu üyelerin geldiği saatler değildir. Belirttiğimiz üzere belirli koşullara sahip çocuklara tanınan özel bir haktır. Sınırlı kontenjan mevcuttur.
 • Burslu üyeliğe kabul edilenlerin burslu üye oldukları (kendileri paylaşmadığı taktirde) bilgisi gizlidir ve kimse ile paylaşılmamaktadır. 
 • Aşağıdaki kriterlerden bir veya daha fazlasına uyması kişinin Burslu sınıfa kayıt olabilmesi için ön şarttır. Şube Müdürü onayı gerektirmektedir.
 • Değerlendirme dersine gelen öğrenci velisinin, çocuğun burslu sınıflara kayıt olabilmesi için aşağıdaki durumları gösteren belge veya belgeleri yanında getirmesi gerekmektedir.
  • Ebeveynlerden birinin kamu çalışanı olması veya çalışmaması
  • Ebeveynlerin ayrı olması
  • Ebeveynin iki veya daha çok çocuğunu aikido eğitimine kayıt etmek istemesi
  • Ebeveynlerin gelir durumlarının asgari ücret ve komşularında olması

 

Aikido eğitimi uzun vadeli bir disiplin olması dolayısı ile Aikimode’de çocuk grup dersi üyelikleri 3 ve 6 aylık olarak yapılmaktadır. Belirlenen koşulların dışında eğitimin kalitesini korumak ve devamlılığı sağlamak için aylık kayıt yapmamaktayız. Yaz aylarında eğitimlere başlamakla ilgili bir tereddütünüz var ise hiç olmasın. Üyelik dondurma seçeneği senenin 12 ayı boyunca kullanılabilmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında başlayan üyelerimiz üyelik dondurma seçeneğini kullanabilmekteler. Aynı zamanda Ağustos ayındaki fiyat güncellemesinden de etkilenmemiş olmaktadırlar. (Aikimode’de her sene Ağustos ayında Fiyat Listesi güncellenmektedir). Eğer uzun vadeli kayıtlarla ilgili bir endişeniz var ise birebir özel ders paketlerimizi düşünebilirsiniz. 5 veya 10 lu paket geldikçe tüketilebilir ve sonrasında da grup derslerine geçiş yapabilirsiniz. Özel derslerle ilgili detaylar için tıklayınız.

Üyeler ile tüm yazışmalar aikimode uygulaması (aikimode app)”Mesajlarım” üzerinden ‘gerçekleşmektedir.

Telafi Hakkı. Burslu üyeliklerde telafi ders hakkı yoktur.

Kontenjan Değiştirme Hakkı. Üye sürekli katılım gösterdiği sabit saatini değiştirmek isterse (üyelikte en fazla 1 kere yapabilir) bunu ay başlarında yapabilir. (Örneğin pazar 15.00 ı seçtiniz ve 2 ay sonra çocuğunuzun yeni başlayacağı cimnastik dersi seçmiş olduğunuz saatte çakıştı. Antrenman tablosundaki diğer alternatif derse geçebilirsiniz.) Değiştirmek istenilen saatteki sınıfın kontenjanının müsait olması halinde sınıf değiştirme yapılabilmektedir. Bu kadar esneklik Dünya’da çok az Aikido Merkezinde mevcuttur.

Dondurma Hakkı. Burslu üyeliklerde seyahat veya tatil (sömestr veya yaz tatili) durumlarında minimum 1 ay maksimum 2 ay ( minimum dondurma gün sayısı 30 gündür. Örneğin 30 gün üzeri dilerlerse  43 veya 57 gün dondurma yapılabilir. Dondurma süresi 30’un katları ve ay başları olmak zorunda değildir.) üyelik dondurma seçeneği mevcuttur. 

Yoğun ve kapsamlı bir programımız olması dolayısı ile ön değerlendirme çalışması için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Hangi antrenmana sürekli katılacaksanız o saate ön değerlendirme çalışması için rezervasyon yaptırmanınzı öneriyoruz. Merkezlerimize yoğunluk ve güvenlik dolayısı ile üyeleri ve yakınları (veli, akraba vs.) dışında  kimseyi kabul edemiyoruz. Rezervasyon yaptırmadan gelen ve sadece dersi izlemek isteyen kişileri maalesef kabul edememekteyiz. Bu nedenle sizlerle ilgilenebilmemiz için ön değerlendirme dersine rezervasyon yapmanız gereklidir. Ön değerlendirme ders ücreti 600 TL + KDV dir. Ön Değerlendirme tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde karşılıklı onay durumunda, alınan ”değerlendirme ücreti” seçilen paket ücretinden düşülmektedir. 

Aikimode’de 3-12 yaş grubu tüm çocuklar için uygun bir program mevcuttur. Yeterki tüm samimiyetinizle başlamak isteyin. Detayları inceledikten sonra ön değerlendirme çalışmasına katılmak isterseniz (çocuğunuz için) iletişim kısmındaki telefonlardan ( 0 532 608 45 60 ) rezervasyon için bizi arayabilirsiniz veya sitemizindeki sayfanın altında bulunan ”BİZE ULAŞIN” düğmesine tıklayarak bizlere hızlı bir şekilde mesajlarınızı iletebilir ve sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

Çocuğunuza en kaliteli aikido eğitimini aldırabileceğiniz Dünya’daki en iyi aikido merkezleriden bir tanesi Aikimode Aiki Akademi. Neden mi ? Sorunun cevabı için lütfen tıklayınız.

 

3-12 yaş grubu çocuklar için aikido eğitimlerimiz  3-4, 4-7 (başlangıç ve kıdemli), 7-12 (başlangıç,kıdemliye hazırlık ve kıdemli) olmak üzere 6 kategoriden oluşmaktadır.  Çocuk aikido eğitimlerimizin tüm şubelerimizde nasıl bir sistemde yapıldığını aşağıdaki videolarda detayları ile anlatıyoruz. Lütfen sonuna kadar izleyiniz.

 

Paylaş.