TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish
 • ***Eğer cep telefonunuzdan bu sayfaya bakıyorsanız telefonunuzu yan çevirirseniz daha verimli olacaktır.
 • ***Rezervasyon için bizleri aramak isterseniz lütfen aşağıdaki yazının tamamını okuduktan sonra bizimle iletişime geçiniz.

Aikimode Aiki Akademi Ataşehir (3-4 Yaş Grubu)

Program Ç1 (Çocuk 1)

 • Çocuklar için (3-4 Yaş Grubu) / Haftada 1 Antrenman 
  • Haftada 1 Antrenman 3 aylık (3750*3) 11250 TL + KDV
  • Haftada 1 Antrenman 6 aylık (2500*6) 15000 TL + KDV
  • Bu üyeliklerde üyelik dondurma minimum 1 ay maksimum 12 aydır.
  • Telafi ders hakkı 3 aylık üyeliklerde 5 adet, 6 aylık üyeliklerde 10 adettir.
  • Aile üyeliklerinde kişi sayısı kadar + %5 indirim uygulanır. (2 kişi %10, 3 kişi %15, 4 kişi %20 vb.)
  • Kredi kartına taksit imkanı mevcuttur.(Bonus 6, World 4, Maximum 4, Access 4)

 

Tabloda belirtildiği üzere Ataşehir şubemizde 3-4 Yaş grubunda toplamda 6 saat antrenman bulunmaktadır. Tablodaki antrenmanlardan sürekli katılacağınız gün ve saati seçerek eğitime başlayabilirsiniz.

Haftasonu (3-4 Yaş Grubu)
Cumartesi Pazar
10.00-11.00 10.00-11.00
12.00-13.00 12.00-13.00
16.00-17.00 16.00-17.00

 

Aikimode’de eğitime katılmak isteyen çocuklar (3-4) için bir ön değerlendirme çalışması yapılmaktadır. Spor kıyafetleri ile gelinecek ön değerlendirme çalışmasında çocuğun aikido yapabilmesine engel teşkil edebilecek bir durumunun olup olmadığı eğitmenlerimiz tarafından kontrol edilir. 3-4 yaş grubunda konsept olarak bir velinin (anne, baba veya bir aile üyesi) çocuğuna her antrenman partner olması gerekmektedir. Açıkçası çocuğunuza gerçek anlamda faydalı olabilmek adına bu ön değerlendirme çalışmasını yapıyoruz. Sağlıklı, disiplinli ve ciddi bakış açısına sahip velileri aramızda görmek istiyoruz. Sonuç olarak sizler ön değerlendirme çalışması sonrası beğendiğinizi beyan edip (çocuğun istekli olması önemli) bizlerinde çocuğu uygun görmesi durumunda eğitime başlayabilirsiniz. Tablodaki antrenmanlardan sürekli katılacağınız 1 saat seçerek eğitime başlayabilirsiniz. Seçilen sabit saat ile çocuk her hafta aynı arkadaş grubu ve aynı eğitmen ile derse katılım gösterir. Sözün kısası 3-4 yaş grubunda veliler haftada 1 antrenman seçebilirler. Aikido müsabakası ve yarışması olmayan bir spor sanat disiplini olması dolayısı ile 7 yaş altı çocukların haftada 1 saat katılım göstermesi yeterli olabilmektedir. Her antrenmanın kontenjanı 3-4 yaş grubunda 6+2 dir. Sınıflarımızda verimliliği arttırmak için eğitmenin dışında her 6 veya 8 çocuk için 1 asistan bulundurmaktayız. Bu sayede daha kaliteli bir eğitim verebilmekteyiz.  

Aikido eğitimi uzun vadeli bir disiplin olması dolayısı ile Aikimode’de çocuk grup dersi üyelikleri 6 aylık olarak yapılmaktadır. (İstisnai olarak sadece 3-12 yaş grubunda 3 aylık üyelik de mevcuttur. Bununla birlikte yine istisnai olarak sadece farklı ülkelerden geçici süreliğine 1 veya 2 ay için istanbula gelen ve  önceden aikido eğitimi almış kişiler için aylık kayıt imkanı mevcuttur. Aylık kayıt ücreti 6 aylık kayıt ücretinin aylık kısmına tekabül eden rakamın 2 katıdır). Belirlenen koşulların dışında eğitimin kalitesini korumak ve devamlılığı sağlamak için aylık kayıt yapmamaktayız. Yaz aylarında eğitimlere başlamakla ilgili bir tereddütünüz var ise hiç olmasın. Üyelik dondurma seçeneği senenin 12 ayı boyunca kullanılabilmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında başlayan üyelerimiz üyelik dondurma seçeneğini kullanabilmekteler. Aynı zamanda Ağustos ayındaki fiyat güncellemesinden de etkilenmemiş olmaktadırlar. (Aikimode’de her sene Ağustos ayında Fiyat Listesi güncellenmektedir). Eğer uzun vadeli kayıtlarla ilgili bir endişeniz var ise birebir özel ders paketlerimizi düşünebilirsiniz. 5 veya 10 lu paket geldikçe tüketilebilir ve sonrasında da grup derslerine geçiş yapabilirsiniz. Özel derslerle ilgili detaylar için tıklayınız.

Üyeler ile tüm yazışmalar aikimode uygulaması (aikimode app)”Mesajlarım” üzerinden ‘gerçekleşmektedir.

Telafi Hakkı. Üye sürekli katılım gösterdiği sabit saatine gelemediği durumlarda (sağlık, seyahat vb.) 3 aylık süre zarfında 5 adet, 6 aylık süre zarfında 10 adet telafi hakkı bulunmaktadır. Aktif üyeler ile tüm yazışmalar aikimode uygulaması (aikimode app)”Mesajlarım” üzerinden ‘gerçekleşecektir. Üye kaçırdığı ders için telafi paketi istiyor ise sürekli katılım gösterdiği dersi kaçırdıktan sonra 1 hafta içerisinde uygulama üzerinden mesaj ile şubeye bildirmelidir. (1 hafta içerisinde istenmeyen telafi dersleri sisteme yüklenmemektedir.) Şube de kaçırılan ders için 30 gün içerisinde kullanılabilecek telafi dersi yüklemesi yapacaktır. Telafi dersi yüklenen öğrenci (öğrencinin velisi) uygulama (app) üzerinden ”Hemen Rezervasyon” düğmesi ile kaçırdığı dersin telafisini katılmak istediği dersi seçerek yapabilecektir. Üye giriş kartları sisteme entegre olduğundan seçilen ders için üyeye turnike geçiş onayı verecektir. Verilen telafi dersi yüklemesi 30 gün içerisinde kullanılmalıdır. Üyelik bitimine 30 günden az kalan üyeliklerde verilen telafi dersi yüklemesi üyelik bitişi tarihine kadardır. Belirlenen süreler içerisinde kullanılmayan telafi dersleri yanmaktadır. Telafi hakkı belirlenen şartlarda üyelik süresi içerisinde kullanılmalıdır. Telafiler üyelik sonrasına aktarılamaz. 

***Telafi rezervasyonu uygulama üzerinden ders başlama saatine kadar yapılabilir.(Örneğin ders kontenjanının müsait olması durumunda 15.00 da başlayan bir derse 14.59 da bile rezervasyon yapabilirsiniz)  Bununla birlikte yapılan rezervasyon 4 saat öncesine kadar iptal edilebilmektedir.  (Örneğin perşembe gününden Cumartesi 15.00 a rezervasyon yaparak telafi hakkınızı kullandınız. Eğer gelemeyecekseniz Cumartesi 11.00 a kadar rezervasyonu iptal edebilir ve telafi hakkınızı başka bir saat için kullanabilirsiniz. Aksi taktirde telafi hakkı kullanılmış olur.) Tüm bu işlemler Aikimode Uygulama ”App” üzerinden gerçekleştirilmelidir. Aikimode Uygulama (App) telafi rezervasyonu videosu için tıklayınız.

Telafi Hakkı. Üye sürekli katılım gösterdiği sabit saatine gelemediği durumlarda (sağlık, seyahat vb.) 3 aylık süre zarfında 5 adet telafi hakkı bulunmaktadır. (Örneğin cumartesi 12.00 a sürekli geliyorsunuz ve o hafta bir sebeple gelemediniz. Üyelik süreniz içerisinde kaçırdığınız dersi telafi etmek istediniz ve pazar 12.00 a katılarak telafi yapmak istiyorsunuz. Bunun için şubeye 24 saat öncesinden e-posta gönderdiniz. Seçmiş olduğunuz saat müsaitse ekibimiz size onay e-postası gönderecek veya farklı bir saate sizi yönlendirecektir.) 5 adet telafi hakkı üyelik süresi içerisinde kullanılmalıdır. Telafiler üyelik sonrasına aktarılamaz.

Kontenjan Değiştirme Hakkı. Üye sürekli katılım gösterdiği sabit saatini değiştirmek isterse (bunu 3 aylık üyelikte en fazla 1 kere yapabilir) bunu ay başlarında yapabilir. (Örneğin cumartesi 12.00 ı seçtiniz ve 2 ay sonra çocuğunuzun yeni başlayacağı keman dersi seçmiş olduğunuz saatte çakıştı. Antrenman tablosundaki diğer alternatif derse geçebilirsiniz.) Değiştirmek istenilen saatteki sınıfın kontenjanının müsait olması halinde sınıf değiştirme yapılabilmektedir. Bu kadar esneklik Dünya’da çok az Aikido Merkezinde mevcuttur.

Dondurma Hakkı. Seyahat veya tatil (sömestr veya yaz tatili) durumlarında minimum 1 ay maksimum 12 ay ( minimum dondurma gün sayısı 30 gündür. Örneğin 30 gün üzeri dilerlerse  43 veya 157 gün dondurma yapılabilir. Dondurma süresi 30’un katları ve ay başları olmak zorunda değildir.) üyelik dondurma seçeneği mevcuttur. 

Yoğun ve kapsamlı bir programımız olması dolayısı ile ön değerlendirme çalışması için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Hangi antrenmana sürekli katılacaksanız o saate ön değerlendirme çalışması için rezervasyon yaptırmanınzı öneriyoruz. Merkezlerimize yoğunluk ve güvenlik dolayısı ile üyeleri ve yakınları (veli, akraba vs.) dışında  kimseyi kabul edemiyoruz. Rezervasyon yaptırmadan gelen ve sadece dersi izlemek isteyen kişileri maalesef kabul edememekteyiz. Bu nedenle sizlerle ilgilenebilmemiz için ön değerlendirme dersine rezervasyon yapmanız gereklidir. Ön değerlendirme ders ücreti 600 TL + KDV dir. Ön Değerlendirme tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde karşılıklı onay durumunda, alınan ”değerlendirme ücreti” seçilen paket ücretinden düşülmektedir. 

Aikimode’de 3-12 yaş grubu tüm çocuklar için uygun bir program mevcuttur. Yeterki tüm samimiyetinizle başlamak isteyin. Detayları inceledikten sonra ön değerlendirme çalışmasına katılmak isterseniz (çocuğunuz için) iletişim kısmındaki telefonlardan ( 0 532 608 45 60 ) rezervasyon için bizi arayabilirsiniz veya sitemizindeki sayfanın altında bulunan ”BİZE ULAŞIN” düğmesine tıklayarak bizlere hızlı bir şekilde mesajlarınızı iletebilir ve sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

Çocuğunuza en kaliteli aikido eğitimini aldırabileceğiniz Dünya’daki en iyi aikido merkezleriden bir tanesi Aikimode Aiki Akademi. Neden mi ? Sorunun cevabı için lütfen tıklayınız.

 

3-12 yaş grubu çocuklar için aikido eğitimlerimiz  3-4, 4-7 (başlangıç ve kıdemli), 7-12 (başlangıç,kıdemliye hazırlık ve kıdemli) olmak üzere 6 kategoriden oluşmaktadır.  Çocuk aikido eğitimlerimizin tüm şubelerimizde nasıl bir sistemde yapıldığını aşağıdaki videolarda detayları ile anlatıyoruz. Lütfen sonuna kadar izleyiniz.

 

Paylaş.