TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Aikimode Aiki Akademi’nin kurucusu ve baş eğitmeni Oğuzhan Başkurt Sensei ”Kriz Yönetiminde Aikido Teknikleri” ile CNBC-E’de Finans Cafe programının konuğu oldu.

İş dünyasının yakından takip ettiği Türkiye’nin Ekonomi Kanalı CNBC-E’de Finans Cafe programında sunucu Berfu Güven’in bu haftaki konuğu Sensei Oğuzhan Başkurt idi. ”Aikido ile Kriz Yönetimi” konusunun konuşulduğu programda şirketler için aikido bakış açısının önemi vurgulandı. Minimum güç ile maksimum faydanın nasıl sağlanabileceği, eğitimin ve ar-ge’nin önemi, zamanlama ve yer değiştirmenin anlatıldığı programda iş dünyası çalışanları için farklı bakış açıları sunulmuş oldu.

Doğru zamanda doğru yerde olabilmenin Aikido’da ve savaş disiplinleri öğretisinde önemi çok büyüktür. İş yaşamınında aikido stratejilerinin bilinmesi şirketlere ve yöneticilere her zaman büyük avantaj sağlar. Rakiplerine karşı önde olmak isteyen şirketler için aikido stratejilerinin bahsedildiği bu güzel program için sunucu Berfu Güven’e ve CNBC-E ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Paylaş.