TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

aikidokadro3

Dev Kadro…

Aikimode Aiki Akademi 2014-2015 eğitim dönemine yenilenmiş dev kadrosu ile hazır. Oğuzhan Başkurt Sensei’in öncülüğünde 7 sempai (sensei asistanı) , 7 asistan (tam zamanlı çalışan) ve 11 tane gönüllü asistanla (üniversiteli asitanlık sistemine dahil olanlar) 26 kişilik dev bir kadro ile eğitimlerin sürdüğü akademide kalite ön planda.

Oğuzhan Başkurt Sensei’in eğitim felsefesi gereği her çocuk ve her yetişkin kaizen (sürekli gelişim) prensiplerine göre eğitim almaktalar. Denge, dayanıklılık, özgüven, esneklik, konsantrasyon (odaklanms), çeviklik, farkındalık ve kendini iyi ifade edebilme anlamında fayda üretilen akademiye İstanbul’un en uzak semtlerinden dahi eğitim almak isteyen kişiler gelebilmekte.aikidokadro2

Asistanlarla Kaliteli Eğitim…

Asistan sistemimiz sayesinde 4-7 ve 8-11 yaş gurubu çocuklar aikidoyu daha çok sevip daha iyi kavrayabiliyor. Her çocukğa özel olarak ilgi ve alaka gösterildiği eğitim sistemimizde velilerinde çoğu Aikimode’de aikido, iaido,  jodo ve pilates eğitimlerine katılarak çocukları ile daha çok zaman geçirme fırsatını yakalıyorlar.

Bize katılın…

Sizlerde kendinizin veya çocuğunuzun Aikimode Aiki Akademi’ye katılmasını arzu ediyorsanız tüm detaylar için lütfen tıklayanız.

Paylaş.