Antrenman Kayıtları 12 Ay Kesintisiz Devam..

1

Aikimode Aiki Akademi’ye katılın…

Ön Değerlendirme için Randevu

Aikido eğitimlerine kendinizin veya çocuğunuzun katılmasını isterseniz sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylar (saat, program, adres ve ücret bilgisi vb.) için ilgili şubeyi iletişim kısmındaki numaralardan arayabilirsiniz. Aikido eğitimi almak isteyenler için eğitmen eşliğinde bir ön değerlendirme dersi mevcuttur.(sağlık, uyum, istek vb.) Aikido eğitimine başlamak isteyenlere (çocuk, genç, yetişkin) vakit ayırabilmemiz adına ön bilgi alındıktan sonra randevu alınması rica olunur.

 • Ataşehir +90 (0) 532 310 66 25
 • 4.Levent +90 (0) 532 310 56 63
 • Bahçelievler +90 (0) 536 065 10 96

aikimodelevent44Türkiye’nin en modern ve büyük aikido merkezi Aikimode Aiki Akademi sizleri 4.Levent, Ataşehir ve Bahçelievler’de bulunan merkezlerine davet ediyor. Aikido yap, Hayatına renk kat sloganı ile yolumuza hiç durmadan devam ediyoruz.

Yetişkinler, gençler ve çocuklar için haftanın hergünü sabah, öğle ve akşam aikido yapabilme olanağı Aikimode Aiki Akademi’de. Dilerseniz grup derslerinin haricinde özel dersler de merkezlerimizde mevcut.

Aikimode Aiki Akademi’de çocuklar (3-12), gençler ve yetişkinler için aikido eğitimleri senenin 12 ayı boyunca kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Aşağıda şubelerimizin videolarını izleyerek mekanlarımız hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent

Aikimode Aiki Akademi Ataşehir

Yetişkinler ve Gençler için Aikido

Kenji Kumagai Semineri

13 yaş ve üzeri herkes yetişkinler için belirlenen aikido antrenmanlarına katılabilir. Yetişkinler için Aikimode Aiki Akademi 4.Levent ve Ataşehir’de Aikido, İaido ve Jodo olmak üzere haftanın hergünü eğitim mevcuttur. Aikido eğitimlerine katılmak isteyen öğrenciler için ön değerlendirmeden sonra katılımcılar için pilot gün ve saatler belirlenir. Öğrenci İstanbul’un her iki yakasındaki şubeler de (Ataşehir ve 4.Levent)  dilerse aikido eğitimlerine ekstra katılabilmektedir.

Haftasonu çocuğunuzla birlikte aikido eğitimlerine katılabilirsiniz. Oluşturduğumuz paralel sınıflarda siz eğitimdeyken çocuğunuzda kendi sınıflarında kendi yaş grubu ile derslere katılabilir. 

Çocuklar için Aikido

Aikimode Aiki Akademi’de 3-12 yaş grubu çocuklar için aikido 3-4 , 4-7 ve 7-12 yaş gruplar olacak şekilde planlanmıştır. Haftada 1 veya 2 gün olarak seçebileceğiniz programlarda aikido derslerine herhangi bir nedenle (hastalık, seyahat vb.) gelememeniz durumunda haftanın diğer gün ve saatlerinde rezervasyon yaparak gelemediğiniz derslerinizi telafi edebilmektesiniz. 3-4, 4-7 ve 7-12 yaş olarak programladığımız çocuk sınıflarında kıdemli çocuklar için oluşturduğumuz özel sınıflarda mevcuttur.

Eğitmen

Aikimode Aiki Akademi kurucusu ve baş eğitmeni Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei yetişkinlerde 20.000 çocuklarda ise 10.000 saat eğitim süresini doldurmuş aikido alanında uzman eğitimcilerdendir. Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei (5.Dan) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Oğuzhan Başkurt Sensei’in yetiştirmiş olduğu eğitmenler ve asistanlar eğitimde yeni başlayanlara yardımcı olarak eğitimin niteliğini artırmakta ve yenilerin adaptasyonuna yardımcı olabilmektedir.

Sertifikasyon

Dojomuzda yapılan sınavlar sonucu almış olduğunuz dereceler merkezi Japonya Tokyo’da bulunan Aikikai Hombu Dojo tarafından da onaylatılmaktadır.

 

Aikimode Aiki Akademi’ye Katılım Koşulları

Aikimode Aiki Akademi’de aikido eğitimi almak isteyenler için öncelikle bir ön değerlendirme çalışması yapılmaktadır. Ön değerlendirme çalışması var olan bir dersin içerisinde öğrencinin aikido’ya uygunluğunu test etmek amacı ile yapılır. Bu arada ön değerlendirmeye katılan kişilerde ortam şartlarını, eğitim düzeyini, diğer eğitim alanları gözlemlemiş olurlar. Aikimode Aiki Akademi değerlendirme kriterleri aşağıda belirtilmiştir.

 • 3-12 Yaş Arası
 1. Sağlık
 • Eğitim almak isteyen çocuğun Aikido sporunu yapmasına engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamalıdır. Velinin çocuğunun sağlık durumu beyanı esas kabul edilerek, değerlendirme dersinde çocuğun aikido sporunu yapabileceğine dair gözle görülebilir herhangi bir sağlık probleminin olup olmadığı Aikimode Aiki Akademi eğitmenleri tarafından gözlemlenir. Bu değerlendirme aslında hem sizin çocuğunuzu korumak ve sağlıklı bir ortamda aikido eğitimini alabilmesini sağlamak için önemlidir, hem de mevcut eğitim alan çocukların sağlıklı bir ortamda aikido eğitimine devam edebilmesi için şarttır.
 1. İstek
 • Aikido eğitiminde eğitimi alacak çocuk ve velisi ön fiziksel değerlendirme tamamlandıktan sonra eğitim almayı kendi öz iradesi ile istediği taktirde Aikimode Aiki Akademi değerlendirmesini geçip eğitime başlayabilecektir. Bizim için istekli çocuk yetenekli çocuktan daha değerlidir. Çocuğumuzun yetenekli olması ona ilk başlangıçta bir avantaj sağlasa da, özümseyen ve istekli öğrencilerin zamanla daha başarılı oldukları bir gerçektir.
 • 12-60 Yaş Arası
 1. Sağlık
 • Eğitim almak isteyen kişinin Aikido sporunu yapmasına engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamalıdır. Aikimode Aiki Akademi eğitmenleri tarafından uygulanan motor hareket ve efor testleri ile eğitim almak isteyen kişi ön değerlendirme çalışmasında gözlemlenir. Bu değerlendirme aslında hem sizi korumak ve sağlıklı bir ortamda aikido eğitimini alabilmenizi sağlamak için önemlidir, hem de mevcut eğitim alanların sağlıklı bir ortamda aikido eğitimine devam edebilmesi için şarttır.
 1. İstek
 • Kaç yaşınızda olursanız olun istediğiniz taktirde bir çok şeyi başarabilirsiniz. Bizde bu sebepten sizin Aikido’yu ne derece isteyip istemediğinizi ön değerlendirme çalışmasında anlamak istiyoruz. Size fayda üretebilmemiz için bize izin vermenizi bekliyoruz.
 1. Mental (Zihinsel)
 • Aikido aslına bakarsanız tam olarak ne bir spor ne bir sanattır. Aikido başlı başına bir Kültür’dür. Eğer sanata, spora, kültüre yani kısacası kendinize değer veren bir insansanız kaç yaşında olursanız olun Aikido öğrenmeniz için biz size seve seve yardım ederiz.

Share.

1 Yorum

Yorum Yaz