Antrenman Kayıtları 12 Ay Kesintisiz Devam..

0

Aikimode Aiki Akademi’ye katılın…

aikimodelevent44Türkiye’nin en modern ve büyük aikido merkezi Aikimode Aiki Akademi sizleri 4.Levent ve Ataşehir’de bulunan merkezlerine davet ediyor. Aikido yap, Hayatına renk kat sloganı ile yolumuza hiç durmadan devam ediyoruz.

Yetişkinler, gençler ve çocuklar için haftanın hergünü sabah, öğle ve akşam aikido yapabilme olanağı Aikimode Aiki Akademi’de. Dilerseniz grup derslerinin haricinde özel dersler de merkezlerimizde mevcut.

Aikimode Aiki Akademi’de çocuklar (3-12), gençler ve yetişkinler için aikido eğitimleri senenin 12 ayı boyunca kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Aşağıda şubelerimizin videolarını izleyerek mekanlarımız hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent

Aikimode Aiki Akademi Ataşehir

Yetişkinler ve Gençler için Aikido

13 yaş ve üzeri herkes yetişkinler için belirlenen aikido antrenmanlarına katılabilir. Yetişkinler için Aikimode Aiki Akademi 4.Levent ve Ataşehir’de Aikido, İaido ve Jodo olmak üzere haftanın hergünü eğitim mevcuttur. Aikido eğitimlerine katılmak isteyen öğrenciler için ön değerlendirmeden sonra katılımcılar için pilot gün ve saatler belirlenir. Öğrenci İstanbul’un her iki yakasındaki şubeler de (Ataşehir ve 4.Levent)  dilerse aikido eğitimlerine ekstra katılabilmektedir.

Haftasonu çocuğunuzla birlikte aikido eğitimlerine katılabilirsiniz. Oluşturduğumuz paralel sınıflarda siz eğitimdeyken çocuğunuzda kendi sınıflarında kendi yaş grubu ile derslere katılabilir. 

Çocuklar için Aikido

Aikimode Aiki Akademi’de 3-12 yaş grubu çocuklar için aikido 3-4 , 4-7 ve 7-12 yaş gruplar olacak şekilde planlanmıştır. Haftada 1 veya 2 gün olarak seçebileceğiniz programlarda aikido derslerine herhangi bir nedenle (hastalık, seyahat vb.) gelememeniz durumunda haftanın diğer gün ve saatlerinde rezervasyon yaparak gelemediğiniz derslerinizi telafi edebilmektesiniz. 3-4, 4-7 ve 7-12 yaş olarak programladığımız çocuk sınıflarında kıdemli çocuklar için oluşturduğumuz özel sınıflarda mevcuttur.

Eğitmen

Aikimode Aiki Akademi kurucusu ve baş eğitmeni Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei yetişkinlerde 20.000 çocuklarda ise 10.000 saat eğitim süresini doldurmuş aikido alanında uzman eğitimcilerdendir. Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei (5.Dan) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Oğuzhan Başkurt Sensei’in yetiştirmiş olduğu eğitmenler ve asistanlar eğitimde yeni başlayanlara yardımcı olarak eğitimin niteliğini artırmakta ve yenilerin adaptasyonuna yardımcı olabilmektedir.

Sertifikasyon

Dojomuzda yapılan sınavlar sonucu almış olduğunuz dereceler merkezi Japonya Tokyo’da bulunan Aikikai Hombu Dojo tarafından da onaylatılmaktadır.

Kayıt İçin

Eğitimlere kendinizin veya çocuğunuzun katılmasını isterseniz ilgili şubeyi iletişim kısmındaki numaralardan arayabilirsiniz.  Sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylar için yine aynı numaradan arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.