TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Kendi alanlarında başarılı birer girişimci olabilmek için yola çıkanların gurubu Girişim Savaşçıları Aikimode Aiki Akademi’de kendileri için tasarlanan özel br eğitim aldılar.

Eğitimdeki tema pes etmemek ve ne olursa olsun mücadeleyi bırakmadan hedefe doğru ilerlemekti. İleride kendi şirketlerini ve markalarını oluşturacaklar için oluşturulmuş özel bir program, Girişim Savaşçıları. Aikimode Aiki Akademi’de bu özel eğitimin önemli bir ayağını oluşturmakta.

Oğuzhan Başkurt Sensei’in iş yaşamındaki tecrübelerinin de aktarıldığı eğitimde aikido ve savaş sanatları felsefesi katılımcılara yeni ufuklar açabilecekleri şekilde aktarılıyor.Aralarında eski develet bakanı Naci Ataç’tan yemeksepeti.com’un kurucusu Nevzat Aydın’a kadar kaliteli bir eğitimen ve duayen gurubunun arasında Oğuzhan Başkurt Sensei’in bulunması programın ne denli titizlikle hazırlandığını göstermekte.

Girişim Savaşçısı aslında bir yıl süreli bir program. Ancak programın ilk 2 ayı özel ihtisas eğitimi ile geçiyor. Bu eğitim süreci içerisinde seçilerek programa alınmış olan adaylara güçlü ve etkin birer seri girişimci olabilmeleri için gerekli kişilik özelliklerinin ve teknik becerilerin kazandırılması hedefleniyor. Bu bağlamda program esnasında bir SAT Komandosu, bir Samurai, bir Psikolog ve eski bir Bakan ile uygulamalı çalışma ve egzersizler gerçekleştiren adaylar özgüvenlerini yükseltiyor, potansiyellerini genişletiyor, mücadele becerilerini iyileştiriyor ve dayanıklılıklarını artırıyorlar. Bu süreçte girişimciler bir algı değişimi yaşıyor ve alternatif üretmeden odaklanma becerilerini güçlendirmeyi öğreniyorlar. Sonrasında ise süreç pazar araştırması, web sitesi kurma, kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama, davranış bilimleri ve fotografik hafıza teknikleri gibi teknik eğitimlerle devam ediyor. Bu eğitimlerde kişiye bir topluluk içerisinde nasıl etki bırakacağından, kurduğu işi internette nasıl duyuracağına kadar her konu eksiksiz ve uygulamalı olarak öğretiliyor.

Grişim Savaşçıları gurubu yöneticisi Berke Sarpaş’a ve katılımcılara teşekkürlerimizle…

 

Paylaş.