TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

INTERLINK Subat GazeteINTERLINK Şirketler Grubu’nun Ceo’lar için özel olarak hazırladığı ve sadece üst düzey şirketlerin yöneticileri ve Ceo’larına ulaşan özel bülteninde Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei’ye yer verdi. Aikido’nun çocuklar ve büyükler açısından yararlarının anlatıldığı haberde Oğuzhan Başkurt’un şirketlere vermiş olduğu eğitimlerden de bahsedildi.

INTERLINK Şirketler Grubu’na aikido sanatına göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü Aikimode Aiki Akademi olarak teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

 

 

 

 

INTERLINK Şirketler Grubu 1987 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu güne Satış Arttırıcı ve Sadakat Sağlayıcı Programları projelendirip uygulayan bir şirkettir. 1992 yılında Türkiye’ye Puan Promosyon Sistemi’ni (Sadakat Kampanyaları) ilk kez getirmiş ve Pamukbank ile Pamukpara projesini gerçekleştirmiştir. Bu uygulama kısa sürede bütün bankalar tarafından beğenilmiş ve INTERLINK 22 bankaya hizmet verir duruma gelmiştir.

2000 yılında, Promo 2000 projesiyle Satış Arttırıcı ve Sadakat Sağlayıcı Sistemleri, banka harici sektörlere açan INTERLINK, firmaların da desteğiyle çok hızlı bir büyüme göstermiştir.
INTERLINK Şirketler Grubu olarak Sadakat Kampanyaları’nın yanı sıra, b2b ve b2c kanalına yönelik olarak müşterilerimize; promosyon, danışmanlık, katalog ve kampanya döküman hazırlığı, döküman baskısı ve dağıtımı, puan takibi, ürün temini depolama gibi hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca bunların dışında sunmuş olduğumuz hizmetlerin arasında; paketleme, sevkiyat, adrese teslim, ürün değişimi, raporlama, online bağlantı, web promosyon sitesi, çağrı merkezi, mobil pazarlama, sms gönderme ve kontör yükleme de yer alıyor.

Bu güne kadar 841’i kataloglu olmak üzere 1300’ün üzerinde kampanya gerçekleştiren INTERLINK, 95’i çok uluslu (Shell, Vodafone, Coca Cola, Henkel, P&G vb.) olmak üzere 403 firmaya (Eczacıbaşı, Efes, Ülker, DYO, Turkcell vb.) hizmet vermiştir ve vermeye devam etmektedir.

Paylaş.