TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli Aikido merkezi Aikimode Aiki Akademi aynı zamanda Türkiye’nin en çok tercih edilen Aikido Merkezi. 4.Levent ve Ataşehir’deki merkezlerine aikido eğitimine katılmak isteyen 3 yaşından 60 yaşına kadar olan herkesi davet ediyor. Öğrencileri için en çok fayda üreten aikido merkezi Aikimode Aiki Akademi neden tercih ediliyor ?  Siz değerli aikido sevenlere bunu net bir şekilde açıklamak istiyoruz.

Neden Aikimode ?

 1. Tüm şubelerimizde haftanın her günü eğitim mevcut. 13 yaş üzeri tüm öğrenciler tüm şubelere ekstra bir ücret ödemeden sınırsız aikido eğitimine katılabiliyor. Haftanın belirli saatlerinde ”Sınırlı Üyelik” uygulaması mevcut.
 2. Oğuzhan Başkurt Sensei tarafından yetiştirilen donanımlı eğitmenler ve asistanlar mevcut. Özellikle 3-4, 4-7 ve 7-12 yaş grubu eğitimlerinde her 6 öğrenci için eğitmen harici bir asistan bulunuyor.Buda dersi keyifli, güvenli ve nitelikli hale getiriyor.
 3. Hijyenik ve kaliteli bir ortam mevcuttur. Aikimode şubeleri sadece Aikido ve Budo(Japon Savaş Sanatları) eğitimi almak için tasarlanmış olup çocuklarda ve yetişkinlede değerlendirme ile öğrenci kabul etmektedir. Özellikle yetişkinlerde katılmak isteyen öğrenciler özel bir ön çalışma sonucu değerlendirmeye alınır ve aikido hakkında bir brifing verilir. Bunun sonucunda çalışmayı arzu eden öğrenci adayları şartlar akabinde eğitime başlayabilirler.
 4. Merkezlerimizde çok dojo (stüdyo) olmasından dolayı 3-4 Yaş, 4-7 Yaş, 7-12 Yaş, 12+ ve 35+ aynı saat diliminde eğitimlere katılabiliyor. Aikidoya ailece katılan ve zamandan tasarruf etmek isteyen aileler için süper bir zaman kazancı.
 5. Eğitim alanlara kariyer yapma imkanı sunuyor. Gelecekte aikido eğitmeni olmak isteyenler, yurtdışında okumak isteyenler, kariyerinde spor ve sanatı içinde barındırmak isteyenler için kaliteli bir ortam.
 6. Tüm şubelerde yetişkinler için sabah 6.00, 6.30, 7.00  da aikido eğitimi alabilme imkanını sunabilen bir merkez. Özellikle iş dünyasında zamanını kaliteli geçirmek isteyenler ve bu sanatı yapacak zaman bulamayanlar için muhteşem bir olanak.
 7. Eğitimler Türkiye’de tek 4 branşta siyah kuşak olan ve en genç 5.Dan Aikido eğitmenlerinden Oğuzhan Başkurt Sensei ve ekibi tarafından veriliyor.
 8. 3-12 Yaş arası çocuklarda kaçırdığınız veya gelemeyeceğiniz dersi rezervasyon yapıp telafi edebilme imkanı. Hafta sonu sabah 9’dan akşam 19’a kadar her saat başı hafta içi saat 15.30’dan 20.30’a kadar 1 er saatlik eğitimler.
 9. 24 saat kamera kayıt, şifreli dolaplar, hijyenik soyunma odaları mevcut.
 10. Veliler için çocuklarını izleyebilecekleri alanlar ve ücretsiz Wi-Fi (kablosuz internet) mevcut.
 11. Üniversite lisans öğrencileri için uygun bulundukları taktirde part-time ve gönüllü asistanlık sistemi mevcuttur.
 12. Gerçek bir Aikido ve Budo Akademi.
 13. Metrekare olarak Dünya’nın en büyük aikido okullarından.
 14. Aikido dışında iaido, jodo ve kendo sanatlarınıda öğrenebilme imkanı sunuyor.
 15. Karma sınıfların dışında Merkezi Japonya’da bulunan Dünya Aikido merkezinde olduğu gibi kadınlar için özel sınıfların olması bir ayrıcalık.
 16. 4.Levent’te  1500 metrekare ve Ataşehir’de 600 metrekare alanı ile en Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük Aikido Merkezi.
 17. Aikimode Kurumlar ve Şirketler için özel eğitimler tasarlamaktadır.
 18. Sürekli gelişim (kaizen) prensiplerini kendine ilke edinmiştir.
 19. Sosyal medyada ve internette en çok tıklanan aikido sayfalarına sahiptir. www.aikimode.com Türkiye’de aikido konusunda en fonksiyonel ve en çok ziyaret edilen internet sitesidir.
 20. Aikimode.com Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Rusça olmak üzere 6 Dilde yayın yapmaktadır.

ve dahası….

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent (7 Dojo)

 

Aikimode Aiki Akademi Ataşehir (3 Dojo)

Paylaş.