TurkishEnglishBulgarianChinese (Traditional)FrenchArabicGermanGreekItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish

Mayıs ayından itibaren salı ve perşembe 14.00 – 15.00 saatleri arasında aikido grup dersleri oluşturduk. Türkiye’de ilk defa haftaiçi öğlen saatlerinde oluşturulan yetişkin grup derslerine kayıtlar başladı.

Sabah ve akşam sınıflarına katılmak isteyen fakat vakitin uygun olmaması dolayısı ile katılamayan kişiler için oluşturulan bu özel sınıflar, farklı meslek gurupları düşünülerek oluşturuldu.Zamanını iyi yönetenler için güzel bir alternatif olabilir haftaiçi öğlen Aikido çalışmaları.

Eğitimlere katılım için iletişim bölümündeki telefon numaralarını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zaman yönetimi; üreticiliği ve verimliliği arttırmak amaçlı olarak, belirli aktiviteler üzerinde harcanan zamanı bilinçli bir şekilde kontrol etme yöntemidir. Zaman yönetimi, belirli görevleri, projeleri bitirirken kullanılan çeşitli beceriler, araçlar ve teknikler ile desteklenebilir. Bu beceri, araç ve teknikler; planlama, dağıtma, hedef belirleme, yetkilendirme, zaman analizi, gözlemleme, tertipleme, zamanlama ve önceliklendirme ve benzerlerini içerir. Önceleri, zaman yönetimi sadece iş ve çalışma etkinlikleri için kullanılırken, sonraları kişisel aktiviteler için de kullanılmaya başlanmıştır. Bir zaman yönetimi sistemi; proseslerin, araçların, tekniklerin ve metotların tasarımlı bileşimidir. Zaman yönetimi genel olarak proje geliştirmede bir gerekliliktir, zaman yönetimi projenin tamamlanma zamanını ve ölçeğini belirler.

Paylaş.